135 bin dolara satılıyor ama bir eksiği var!

135 bin dolarlık Blu-Ray oynatıcıda hemen hemen her şey var; fakat üreticiler bir konuyu unutmuş...

135 bin dolara satılıyor ama bir eksiği var!
İşte 135 bin dolarlık Blu-Ray oynatıcı...

Ev eğlence sistemleri yaşanan küresel krizden az etkilenen sektörlerden biri olarak kabul ediliyor. Bu yüzden de pek çok üretici ev sistemleri konusunda yeni yatırımlar yapmaya ve yeni cihazlar üretmeye devam ediyorlar. Bunun son örneği ise bir teknoloji harikası olan Goldmund Eidos Reference. Tam 135 bin dolara satılan bu Blu-Ray oynatıcıda istediğiniz her özellik var... Hemen hemen...

Altın kaplamaya sahip olan bu Blu-Ray oynatıcı son derece şık bir tasarıma sahip. Özellikle evlerinde lüks ürünler tercih edenlere yönelik olarak üretilmiş olan Goldmund Eidos Reference'ın sadece ufak bir kusuru var. O da internet bağlantısının olmaması ve BD-Live'a bağlanamıyor olması. Blu-Ray'in en önemli özelliklerinden biri olan internet bağlantısını 200 dolara satılan herhangi bir Blu-Ray'de bulabilirsiniz. Ama 135 bin dolar vermeye karar verirseniz BD-Live'dan mahrum kalmayı da göze almak zorundasınız.

Ümit Öncel

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

AHahaha...İşte bu yılın başarısı :)

hehe komik olmuş:D

HAha ne güldüm

İnterneti unutmuşlar :p

Sanmam bi bildikleri vardır :)

aaa olur mu canıım hiç unuturlar mı? 2 ay sonra yeni modeli çıkar onlar bağlanırlar BD-Live'e oda 150.000 dolarcık olur bu sefer bide platinle kaplarla oldu da bitti işte.

Bu cihaz tam aklı olmayan ama cebi para dolu olana hitap ediyor!

buna o parayı verenin aklına şaşayım ben al bi playstation 3 bak keyfine:))

Teknolojide olur böyle vakalar! :) Benim APC KGK'nın nasıl tam kapatılacağını (açma-kapama düğmesini koymayı unutmamışlar canım heyecanlanmayalım!:) kullanım kılavuzlarında ve diğer yazılı belgelerinde anlaşılır biçimde yazmayı unutmuşlardı ve ilk kullanımım da Bayram tatiline denk gelince yatak odamda 4 gün gürültüden uyuyamamıştım!:) Birden bu aklıma geldi nedense! :)

Bir bildikleri var ki yapıyorlar :)

puhaaa ne hata ama xDDD

"buna o parayı verenin aklına şaşayım ben al bi playstation 3 bak keyfine:))"

Zaten blu-ray e o parayı vermiyorsun.Altın kaplamaya o kadar para veriyorsun.

onun interneti olan versiyonunu koyarlar iki gün sonra 235 bin dolar fiyat etiketi koyarlar:D

zengin ama interneti sevmeyen kullancılar için tasarlanmış olamaz mı?
:P

evt internet gibi bir şey unutulamaz

altın kaplama olsa n'olacak başımız göğe mi erecek gereksiz bi ayrıntı aylık gelirim 200 bin lira olsa vermem buna o parayı kendini beğenmiş hava atarlar için tasarlanmış bişey koy baş köşeye hiç kullanma sadece havasını at yeme de yanında yat tarzında :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir