2017'ye Yeni Bir Akıllı Telefonla Girin

Türk Telekom müşterileri, yeni yıla yeni bir akıllı telefonla girecek.

Yeni yıla yeni akıllı telefon

Türk Telekom, sevdiklerine 4.5G uyumlu akıllı telefon alıp yeni yıl sürprizi yapmak isteyen ya da telefonunu yenilemek isteyen müşterilerine yönelik bir kampanya başlattı.

Türk Telekom müşterileri, yeni kampanya kapsamında, mobil ve evde internet faturalarına ek olarak 24 ay taksitle alacakları akıllı telefonlarının ilk taksitini bir ay erteleyebilecekler. Kampanyadan faydalananlar ayrıca, Türk Telekom'un sunduğu; hız, kapsama ve kapasite açısından Türkiye'nin en iyi 4.5G hizmetini de doya doya yaşama fırsatına sahip olacaklar.

15 Ocak tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında Samsung, LG, Sony, HTC, General Mobile ve Vestel markalarının en çok tercih edilen 4.5G uyumlu modelleri Samsung Galaxy Grand Prime Plus, Samsung Galaxy J7 Prime, Samsung Galaxy S7 Edge, LG Stylus 2, Sony Xperia XZ, HTC Desire 830, General Mobile GM 5 ve Vestel Venus V3 satın alınabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Ne kadar da kapital bir slogan...

çok pahalli gardaş param yetmir

Hurda telekom msrkalarına verecegıme xıaomı mı5 1090 tl mı5s 1450 tl sd 820-821 4gb ram 32 gb hafıza canavar gıbı teller var 2 yılda ıthalatcı garantısı var

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost