35x optik zoom'lu Samsung, Türkiye'de!

Samsung'un yüksek zoom değerine sahip, şık tasarımlı yeni fotoğraf makinesi, Türkiye'de satışta!

35x optik zoom'lu Samsung, Türkiye'de!

Samsung, yüksek zoom değerine sahip WB ailesinin yeni üyesi WB1100F'in Türkiye pazarındaki yerini aldığını duyurdu. Bu şık ve güçlü performansa sahip fotoğraf makinesi, 35x değerindeki optik zoom özelliği ve 25 mm'lik geniş açı lensiyle, en güzel anları en kaliteli biçimde kaydedip paylaşmanız için tasarlandı. Samsung'un bağlantı özellikleri ile de iddialı gelen yeni fotoğraf makinesi, hem fotoğraflarda yarattığı göz alıcı derinlik hem de geniş açı lensiyle, en güzel anları iyi şekilde detaylandırıyor.

WB serisinin yeni üyesi aynı zamanda farklı zoom değerleri arasında hızlı ve kolay geçiş yapılmasını sağlayan hız kontrol özelliğine de sahip. Hız kontrol butonu ile yönetilen bu özellik sayesinde, hareketli nesnelerin net ve kusursuz şekilde görüntülenmesi sağlanıyor. Hız kontrol butonu, hem zoom yeteneğinin hem de en özel anları en geniş çerçevede görüntüleyebileceğiniz Panoramik Mod'un etkinleştirilmesi için kullanılabiliyor.

Akıllı paylaşım, iyi sonuçlar

İleri teknoloji NFC ve Wi-Fi bağlantı özellikleriyle, fotoğraf paylaşmak artık hiç olmadığı kadar kolay. "Tag&Go" özelliği, sadece iki cihazın birbirine dokunuşuyla, WB1100F ve akıllı telefonların eşleştirilmesini sağlıyor.

Cihazın "Remote Viewfinder" özelliği ise kullanıcıların eşleştirilmiş akıllı telefonu kullanarak WB1100F'e kumanda edebilmelerini sağlıyor. Mobile Link özelliğini kullanarak akıllı telefona aktarılacak dosyaları yönetmek de son derece kolay. WB1100F'nin yeni nesil bağlantı olanaklarıyla fotoğraf ve video paylaşmak artık son derece kolay ve zevkli.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Başarılı bir ürün değil. Tripod olmadan rakipleri kalitesinde çekebilen bir ürün değil ama satış hileleri sattırıyor.

16 mp ama video çözünürlüğü 1280*720. bi zahmet full hd koysalar ne olur ki ?

Full HD kayıt bile yapamıyor ki Samsung galaxy s2 bile yapabiliyordu.Artık bir zaman sonra o kocaman ve ağır fotoğraf makinelerine ihtiyaç kalmayacak,hemen herkes cep telefonuyla resim çekip video kaydı yapacaktır diye düşünüyorum.Tek artısı yüksek oranda zumu..

başarılı bir urun degil diyen arkadasim bunu neye dayanarak soyluyosun anlayamadım. hic kullandınmi bu ürünü.? bende 1yildir wb2100f modeli var ve canon ve nikonu aratmayan bi görüntü kalitesine sahip makina tek kelimeyle süper. hatta ben canin yada nikona degismem. onlarda bu kadar ozellik yok ve fiyatlari nerdeyse iki katı. neyse bu makina cok guzel ve kaliteli samsung lens konusunda kendini geliştirdi.bos yere kotulemeyin samsung kötüyorumlar haketmiyor

Adam Samsung un hissedarı çıktı beyler. Dağılın.

oguss23 bi samsung modeli satim sana ne istersin

@11 Nis 2014 22:56 Nikon D600 kullanıyorum kardeş. Sağol.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
35x optik zoom'lu Samsung, Türkiye'de!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir