8 PS2 oyunu, PlayStation 4 için geldi!

Bu 8 klasik PlayStation 2 oyununu, artık PlayStation 4'te oynamanız mümkün!

  • Levent Öztürk
8 PS2 oyunu, PlayStation 4 için geldi!

Pazar günü itibariyle Amerika ve Avrupa'daki oyuncular, PlayStation 4 için ilk defa kullanılabilir olacak sekiz PS2 oyununu indirebiliyor. Bu ilk sekiz oyun, Sony'nin planlarının sadece başlangıcı gibi gözükmekte. Firmanın açıklamasından anlaşıldığı üzere daha fazla oyun PS4 için düzenlenecek. Firma, hayranların en çok beğendiği sekiz oyun ile "yeni başladıklarını" söylemekte.

Yeni sunulan sekiz oyunun fiyatları ve isimleri ise şunlar:

-          Dark Cloud – 14.99$

-          Grand Theft Auto III – 14.99$

-          Grand Theft Auto: Vice City – 14.99$

-          Grand Theft Auto: San Andreas – 14.99$

-          Rogue Galaxy – 14.99$

-          The Mark of Kri – 14.99$

-          Twisted Metal: Black – 9.99$

-          War of the Monsters – 9.99$

Bu oyunların her biri 1080p için tekrar düzenlenmiş durumda ve tam "Trophy Desteği" sunmaktalar. Ayrıca "Share Play" ile arkadaşlarınızı oyuna davet edebilecek ve en sevdiğiniz anları yayınlayarak paylaşabileceksiniz.

Listedeki oyunlar, 5 Aralık tarihi itibari ile Amerika ve Avrupa için Playstation Store'da yerlerini almış durumda...

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Tarih olmuş çok eski oyunlara bu para verilirmi ya bu kadarı verdikten sonra bir bu kadar koyup en son çıkanlarıalınır.

@SonKraLL Verilir Dostum.Ps 2 Arsivi En Genis Ve En Guzel Arsivdir.Ustelik 1080P Olarak Duzenlenmis!Bu Cozunurlukte Tonla Tekrar Oynanacak Oyunlar Var.Bu Gelisme Kabul Gormesenizde,Hatri Sayilir Duzeyde,Ps 4 Satisi Yapacaktir!!

Gta: San Andreas Ölmeyen efsane

oha bide utanmadan paralı...

ps4 milletle dalga geçiyor valla xbox one bile xbox360 oyunlarını çalıştırıyor

Oyunun varsa bile para verip alacaksın bunda ve eski oyunlar. Xbox ta 360 oyunlarını dvd takarak açıyor.

@07 Aralık 2015 19:31 DVD'den 1080 Cozunurlugu Nasil Alacaksin Akilli??

Ya arkadaş biz gidip o kadar para verip oyunlar alıyoruz üstüne yetmiyor birde psn'e her ay para veriyoruz utanmadan gelip ps2 oyununa 20 dolar para istiyorlar, ama her ay psn plus üyelerine bedavaya ateri oyunları veriyorlar ne olur şu ps2 oyunlarını bari plus üyelerine ücretsiz yapsan batarmısın sony ?

Xbox 360 oyunlarini Cd'den Oynamak İyidir Pratiktir.Fakat!Oyunlari 1080p Olarak Nasil Oynayacaksiniz?Adamlar Sonucta Ps 2 Oyunlarini 1080P Cozunurluge Uyarlayip Gelistirmisler.Ps2 Oyun Cd'sinden Nasil O Cozunurlugu Alacaksiniz!Dvd Cd'Nin Cozunurluk Kapasitesi Belli!Birsey (Emek,Calisma, v.s)Karalarken, Cozumde Uretin!!!

valla ps3 oyunları olsa para verip alabilirim..Özellikle de Call Of Duty MW3 ü.Onun dışında ps2 için değmez gibi geliyor bana.Sony ps3 oyunlarını acaba ne zaman ps4 ile uyumlu hale getirecek haberi olan var mı?

İyi ki playstation bende yok. Kuzenimde vardı getirdi biraz oynadık. Bi girdim playstation store a herşey steamden originden çok daha pahalı. Şimdi burada görüyorum ki 11 yıllık oyunları sadece 1080p ye çevirip 45 TL para istiyorlar insafsızlar bari 15 TL civarı yapın. Şimdi anlıyorum Playstation sadece para demek herşey parayla ve çok pahalı. Kırdırınca da çoğu özellikten mahrum kalıyorsun. En iyisi pc vallaha. Paranın yetmediği yerde crack yaparsın. Ama tabiki de oyunu satın almak lazım. PC!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play