Acer Chromebook 514 Tanıtıldı

Acer Chromebook 514, IFA 2018'de tanıtıldı. İşte Acer Chromebook 514 özellikleri ve fiyatı.

Acer Chromebook 514 tanıtıldı

Acer, yeni Chromebook 514 modelinin piyasaya çıkış tarihine dair detayları Berlin'de gerçekleşen IFA'da paylaşarak Chromebook pazarındaki lider konumunu pekiştirdi. Acer'ın teknoloji tutkunlarını, genç profesyonelleri ve üniversite öğrencilerini hedefleyen ve büyümeye devam eden Chromebook ile oyun ve ultra taşınabilir bilgisayar pazarlarına odaklanması başarılı bir iş stratejisi olarak kendini gösteriyor.

Şık Aynı Zamanda Sağlam ve Görülmeye Değer

Piyasaya tasarım getiren ödüllü Chromebook'lar sürmeye devam eden Acer'ın yeni Chromebook 514 modeli güç, dayanıklılık ve şık görünümü sağlam ve hafif bir alüminyum kasada sunuyor. Ürün böylece bükülmeye, eğilmeye veya ezilmeye daha dayanıklı hale geliyor. Full HD 14 inç IPS ekranın 6 mm inceliğindeki çerçeveleri ve geniş izleme açıları ise kullanıcıların filmleri, videoları ve TV programlarını tüm ihtişamıyla seyretmesine olanak tanıyor. Tercihe bağlı sunulan dokunmatik ekran, 2,073,600 piksele sahip 1920x1080 çözünürlükte videolar arasında dolaşmayı ve kontrolü kolaylaştırıyor.

Gelişmiş Performans ve Kolay Üretkenlik

Hızlı açılma süreleri, kullanım kolaylığı, sağlam güvenlik ve 12 saatlik pil ömrü, Chrome OS'in avantajlarından bazıları. Hızlı açılma süresi, sade arayüz, dahili zararlı yazılım koruması ve verimli güç kullanımı sayesinde kullanıcılar zahmetsiz bir bilgisayar kullanım deneyimi yaşayıp güç adaptörüne ihtiyaç duymadan tüm gün üretken olabiliyor. Chrome OS ile kullanıcılar sevdikleri geleneksel ofis programlarını kullanabiliyor.

Daha Sağlam ve Akıcı Dokunuş

Dokunmak, sürüklemek, kaydırmak ve yakınlaştırmak her zamankinden daha akıcı hale geldi. Corning Gorilla touchpad standart bir plastik touchpad'e göre çok daha akıcı bir his veriyor. Çizilmeye ve aşınmaya karşı dayanıklı olan touchpad satın alındığı gündeki gibi kaygan olmaya devam edecek.

Daha Net Kamera ve Rahat Klavye

HDR web kamerası kristal netliğinde ve keskin detaylar sağlıyor. Gündüz veya gece kullanılabilen arka aydınlatmalı klavye yalnızca güzel gözükmekle kalmıyor, aynı zamanda kullanıcıların düşük ışık altındaki ortamlarda da rahatça yazı yazabilmesini sağlıyor.

Pratik Giriş Çıkışlar

Bir bağlantı ultra hızlı veri aktarımı, video yayını ve pil şarjı için kullanılıyor.Ters olarak da kullanılabilmesiyle kolayca cihaz takılabilen USB 3.1 Type-C girişleri 5 GB/s ile USB 2.0'dan 10 kat daha hızlı veri aktarımı yapıyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer Chromebook 514, EMEA'da onaylı Chrome OS bölgelerinde 349 €'dan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz