Acer Predator Triton 700 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Predator Triton 700 dizüstü oyun bilgisayarı NVIDIA GeForce GTX 1080 GPU ile gelecek.

Predator Triton 700 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Uzun süredir beklenen Predator Triton 700 ultra ince dizüstü oyun bilgisayarı, ince tasarımı, yeni grafik kartı ve işlemcisi ve endüstri lideri termal teknolojisiyle Acer'ın Computex Taipei standında yer alıyor.

Acer'ın, hava akımını %35 arttıran ancak yine de cihaz içinde daha az alan kaplayan endüstri lideri AeroBlade™ 3D metal fanları sayesinde, Predator Triton 700 yüksek performanslı NVIDIA® GeForce® GTX 1080 (hız aşırtılabilir) GPU ve standart-voltajlı 7. nesil Intel® Core™ işlemciler barındıran zarif,18.9 mm kalınlığında (0.74 inç) alüminyum kasaya sahip.

Laptop, RAID 0 yapılandırmasında iki NVMe PCIe SSDs ve 32 GB'a kadar DDR4 2400 MHz bellek sistemin en üst performansla çalışmasını garanti ediyor.

Predator Triton 700 dünyanın en ince, en hızlı ve en sessiz dizüstü oyun bilgisayarlarını tasarlamak için NVIDIA'nın yenilikçi yaklaşımı olan Max-Q'dan yararlanmaktadır. NASA'nın uzaya insan gönderme misyonunun önemli bir parçası olan Max-Q, atmosferik uçuştaki bir roketin üzerindeki aerodinamik gerilimin maksimuma çıktığı nokta olarak tanımlanmaktadır. Bu nedenle, roketin tasarımı Max-Q etrafında hassasiyetle yapılır. NVIDIA dizüstü oyun bilgisayarları tasarlamak için benzer bir felsefe uygulayarak, Acer'ın önceki nesil ürünlerine oranla daha fazla GPU performansına sahip daha ince dizüstü bilgisayarlar üretebilmesini mümkün kılmıştır.

VR uyumlu Predator Triton 700, gerçek bir sarmal oyun deneyimi için oyunların tamamen akıcı olması amacıyla NVIDIA® G-SYNC™ destekleyen 15.6 inç Full HD IPS ekranda parlak ve canlı görseller sunuyor. Dolby Atmos® surround ses sistemi ve Acer TrueHarmony™ canlı ve zengin akustik sesler sağlarken, İş İçin Skype Sertifikası görüşmelerin net ve gecikmesiz olmasını garanti ediyor.

Killer DoubleShot™ Pro ağ iletişimi ve 40 Gbps'e kadar hızlar sağlayan ikili 4K video çıkışı destekleyen Thunderbolt™ 3 bağlantısı bilgisayarın güçlü özelliklerini tamamlıyor.

Predator Triton 700 ayrıca iki USB 3.0 bağlantı noktası (güç kapalıyken USB şarj özelliğine sahip), bir USB 2.0 bağlantı noktası, bir HDMI 2.0 bağlantı noktası, bir DisplayPort konnektörü ve kablolu bağlantı tercih edenler için bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası barındırıyor. Ağ iletişimi, en hızlı ağ bağlantısını seçen ve tüm yüksek öncelikli trafiği o arabirimden gönderirken standart trafiği diğerine bırakan Killer DoubleShot™ Pro teknolojisi tarafından güçlendirilmiş.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Predator Triton 700 dizüstü oyun bilgisayarı Ağustos ayında Kuzey Amerika'da 2,999 $'dan ve yine Ağustos ayında EMEA'da 3,399 €'dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz