AirPods internetin eğlence konusu oldu

Apple'ın iPhone 7 tanıtımının akıllarda en çok kalan ve en çok konuşulan yeniliklerinden biri, AirPods oldu; ancak Apple'ın istediği gibi değil!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat AirPods internetin eğlence konusu oldu Apple'ın iPhone 7 tanıtımının akıllarda en çok kalan yeniliklerinden biri, AirPods oldu; ancak muhtemelen Apple'ın istediği gibi değil!

Apple'ın yeni kablosuz kulaklıkları AirPods, 160 dolarlık fiyatı ve görünümüyle sosyal medyada son günlerin en çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Kulaklığa gelen tepkiler arasında EarPods'un kablosunu keserek, onu bedavadan AirPods'a dönüştürdüğünü iddia eden bir Reddit kullanıcısı bile var.

YouTube'da yeni yayınlanan bir video ise AirPods'la eğlenme için ilginç gülüşüyle internette tanınan adamı kullanıyor. Son olarak CNET'ten Scott Stein, aşağıdaki fotoğrafıyla AirPods'un kulaklarında nasıl göründüğünü kısaca özetliyor:

AirPods, interneti bir süre daha eğlendirmeye devam edecek gibi görünüyor. 

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Kulaklık girişi olmadığıbiçin de dalga geçiyorlar.

Jobs zamanında tasarım denilince ilk akla gelen marka Apple idi. Şimdi düştüğü hallere bakınca insan üzülüyor. Üretmekten aciz hale geldiler. Bu gidişle Nokia'nın kaderini paylaşacak.

sondaki adam iyiymiş :)

arkadaşlar iphone nin bundan sonra çıkacak modeline ek olarak, kablosuz bir düğme aleti çıkacak (sadece düğme) ve telefonunuzu bu kablosuz düğme ile on/off yapabileceksiniz :-)

@12 Eylül 2016 22:38 burda harcznıyon sen ya

aman ne komik. İnsanlar nelere gülüyor. Durum fena

meyve veren araç taşlanır, apple üretiyor diğerleri gülmeye devam ediyor.

Bence super olmus,ama ben 500 lira hayatta vermem versemde hemen kaybederim. 1 metre kablosu olani kaybediyorum

Airpods'la dalga geçenlerin ne kadar geri kafalı olduğunu anlamak çok zor değil. Zamanında Flash için de aynı dalgayı geçenler şimdi Jobs'un "Gelecek HTML5 ile şekillenecek" lafını destekler bir biçimde HTML5 kullanıyor. Geçin bu işleri! Sen önce cepte patlamayan telefon üret, sonra gel Apple'a laf söyle!

ha haa siz anca gülün adamlar yine satış rekoru kırıyorlar... canım türkiyem ya :)

Sen de yorum yaz