AMD, 50. Yılını Muhteşem Hediyelerle Kutluyor!

50. yıl dönümünü kutlayan AMD, yaptığı açıklamayla birlikte bu kutlamaya özel hediye ve ürünlerini meraklılara duyurdu.

AMD, 50. Yılını Muhteşem Hediyelerle Kutluyor!

Konu hakkında açıklama yapan AMD Baş Pazarlama Müdürü John Taylor, şunları söyledi: "Yarım yüzyıldan bu yana AMD, yüz milyonlarca insan için yeni deneyimler yaratma hedefiyle, yüksek performanslı bilgi-işlemde mümkün olanın sınırlarını zorladı. Bu günü, aynı ruhla bir 50 yıl daha ve ötesine gitmemiz için ilham kaynağımız olan hayranlarımızla kutluyoruz."

AMD Türkiye de firmanın 50. yılı şerefine özel kampanyalar ve oyun paketleri sunuyor.

    kartlarını, belirli satış noktalarından satın alanlar, World War Z oyununun PC sürümü ile Tom Clancy's The Division® 2 Gold Edition oyununun PC sürümüne ücretsiz olarak sahip olacaklar. Tom Clancy's The Division® 2 Gold Edition içerisinde tüm Year 1 bölümlerine 1 hafta erken erişim sunan Year 1 Sezon Paketi, sekiz adet gizli görev ve görev ödülü (sırt çantası ödülleri), üç özelleştirmeyi anında açma, bir "Agent Ward" kıyafeti, gözcü hareketi, ek ödül avcısı ve projelerin yanı sıra AMD50 özel oyun içi kol bandını da barındırıyor.

Özel AMD50 hediyeleri:

     AMD Ryzen işlemci ve AMD Radeon grafik kartlarıyla güçlendirilmiş seçili sistemleri satın alanlara da özel AMD50 tişörtü ve sistemlerini diğerlerinden ayıracak özel bir 50. Yıl çıkartması sunulacak. Ayrıca bu sistemleri satın alanlar, AMD50 Oyun Paketi'ne de sahip olacaklar.

AMD50 Oyun Paketi kampanyası 29 Nisan – 8 Haziran tarihleri arasında devam edecek. Katılımcı satış noktaları tarafından sağlanan oyun kodları ise 8 Temmuz'a kadar kullanılabilecek.

Kampanyaya dahil ürünler ve satış noktaları ise şöyle:

İşlemci:

- AMD Ryzen™ 7 2700X

- AMD Ryzen™ 7 2700

- AMD Ryzen™ 7 2600X

- AMD Ryzen™ 7 2600

- AMD Ryzen™ 5 2400G

Grafik kartı:

-AMD Radeon™ VII

-AMD Radeon™ RX Vega Serisi

-AMD Radeon™ RX 590

-AMD Radeon™ RX 580

-AMD Radeon™ RX 570

Katılan satış noktaları:

Vatan Bilgisayar, İtopya, Teknobiyotik

AMD'nin Türkiye'de sunduğu bu hediye ve ürünlerin dışında, firma global düzeyde farklı ürünleri de piyasaya sürecek. Bu ürünler arasında AMD Ryzen 7 2700X Gold Edition işlemci ve AMD Radeon VII Gold Edition grafik kartı yer alıyor.

AMD Ryzen 7 2700X Gold Edition işlemci, üzerinde AMD CEO'su Dr. Lisa Su'nun imzasını taşıyan bir tasarımla satışa sunulacak ve şirketin 50. yılına özel bir kutulama ile raflarda yerini alacak.

AMD Radeon VII Gold Edition grafik kartı ise capcanlı bir kırmızı renge sahip bir tasarımla ve altın renkli AMD50 kutu tasarımıyla sunulacak.

Her iki ürünü satın alanlara AMD50 Oyun Paketi ve özel tişört-çıkartma paketi de hediye edilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

AMD'ye aşığım! Telefonumda bile AMD olsun istiyorum...

İki ürün alacaksın en ucuzları 2500 TL. Bunların ikisini alırsan oyun bedava. Kampanyaya bak. Bende başlığı okuyunca AMD kampanya olarak ikisini alırsan İkinci ekran kartı ve işlemci bedava gibi bir beklenti oluştu. Nerede kı..ı kırık bir oyun. AMD kampanya diye yutturmaya çalışıyor. Eve ekmek götüremiyoruz. Oyun oynamak için paramı ödenir.Ha birde CEO'nun kutularda imzası olacakmış.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play