Android Wear'a pil güncellemesi!

Akıllı saat platformu Android Wear'a gelen güncellemeyle pil sorunu aşılıyor!

  • Ercan Uğurlu
Android Wear'a pil güncellemesi!

Google, Android Wear için yeni güncellemeyi duyurdu. Yeni güncellemeyle beraber, verilen sözleri tutan Google, yeni jest ve mesajlaşma yeteneklerini akıllı saatlere getirirken, bir diğer önemli noktaya da parmak basıyor: Pil ömrü.

Yeni güncellemeyle beraber, akıllı saatlerin popüler işletim sistemi Android Wear'a güçlü bir özellik dahil oluyor. Android 6.0 Marshmallow'dan bildiğimiz Doze modu, Android Wear'daki yerini alıyor. Böylece akıllı saatlerin en büyük handikabı olan pil ömrü konusuna da bir nebze de olsun çözüm gelecek. Doze modu sayesinde, akıllı saat kullanılmadığı zamanlarda pil tasarrufuna gidiyor. Bu da özellikle gece uyku saatlerinde pil ömrünün tükenmemesi anlamına geliyor. Elbette bu modun akıllı saatlere nasıl etki edeceğini, yeni güncelleme geldiğinde inceleyip sizlere aktaracağız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

FİYATLARI TELEFON FİYATLARINA SAAT ALMAK İSTERDİM MOTO 360 GEN 1/2 SAMSUNG GEAR S2 CLASİC DE GÜZEL AMA BU FİYATLARA ÇOK GÜZEL F/P AKILLI TELEFON ALINACAĞI KESİN O YÜZDEN GEREKSİZ GÖRMEYE BAŞLADIM DAHA YOLUN BAŞINDA YENİ GELİŞEN BİR TEKNOLOJİ ACELE ETMEMEK GEREK...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost