Apple efsanesi iPod geri dönüyor!

Apple, bir döneme damga vuran eski göz ağrısını tekrar sahneye çıkartmaya hazırlanıyor!

  • Cem Şancı
Apple efsanesi iPod geri dönüyor!

Apple'ın, daha sonra içine SIM kart ekleyerek telefona dönüştürdüğü efsanevi müzik çaları iPod'u unutmuş olamazsınız. Apple da bu efsanevi müzik çaları unutmadı ve şimdi büyük paralar ödeyerek satın aldığı Beats müzik servisini öne çıkarmak için  iPod'u yeniden ön plana sürmeye hazırlanıyor.

Apple'dan sızan bilgilere göre firma, iPod'u bu senenin sonuna doğru Beats ile entegre ederek yeniden cepheye sürecek.

İkinci bir söylentiye göreyse, Apple sıradan müzik dinleyicilerini iPhone'a yönlendirecekken, yüksek çözünürlüklü ses kalitesi isteyenler için iPod'u çok özel bir müzik çalara çevirecek ve yüksek fiyatla piyasaya sürecek. Benzer bir uygulamayı Sony, Walkman ürününe yapmıştı ve Walkman, müzik profesyonelleri için 1.200 dolarlık bir müzik çalar olarak yeniden doğmuştu.

Hangi söylenti gerçek olur bilemeyiz ama Apple'ın eski göz ağrısını tekrar piyasaya süreceğine kesin gözüyle bakabiliriz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Piyasanın kanını em de nasıl emersen em, bu mantıkla RETRO Marketing tutmayacaktır! Bir defalığına süslü raflarda yerini alır, fakat tüketici cebinde, aynı işlemi kat be kat gören son model iphone vs. iletişim araçları dururken bunun artık yüzüne bile bakmayacaktır!

@25 Nisan 2015 15:33 Teknolojiden anlasan böyle konuşmazsın. Telefonların belirli bir ses kalitesi var. Bu cihazlar özel kulaklar için tasarlanıyor.

@25 Nisan 2015 18:58 Sayın pek muhterem Teknoloji experti, Teknolojiden anlamadığım konusunda nasıl bu kadar emin oldunuz, müneccim misiniz? Polemiğe gerek yok, aldığınız tüm multi medya aygıtların paralarını ya beleş yada ''sponcered by Peder'' karşılıyorsa, paran cebini kaşındırıyorsa, elini tutan mı var git bayıl parayı al. Apple'in maaşlı trolü müsün, platformda görüş belirtirken önce insanlara saygı ile yaklaşmayı denemelisiniz.

Ne gerek var iphoneye yükle Müzikleri gitsin

Çok gereksiz zaten cepler herşeyi yapar oldu insan hem cep bide bunumu taşır,bide ses kalitesi hiç iyi değildi

ses kalitesi iyi değildi diyen arkadaşın ipod gördüğünden kuşkuluyum. ayrıca sadece telefon özelliği yok ve daha ucuz. alanı olabilir önceden de vardı gayet de kullanılıyordu. sanki önceden telefon yokken ipod varmış gibi konuşmayın.

Aynı müziği iphone'a at demişsiniz siz ne akıllı adamlarsınız. Orada özellikle belirtmişler daha güçlü bir cihaz olacak diye. Herkes sizin gibi internet kafeden telefonuna müzik indirmiyor. Kayıpsız formatlarda da müzik dinleyen insanlar mevcut.

Bu kadar beğenmiyorsanız almayın arkadaşım. Zorla değil ya. İsteyen gider 10 tane alır.

telefonlar çıktıktan sonra 2 yıldır hiç dokunmadım mp3 playerlara,ipodda var aralarında sadece kulaklığını kullanıyorum

Sen de yorum yaz