Apple, iPad'leri sessizce yeniledi!

Apple, iPhone 7 etkinliğinde bahsetmese de, iPad'lerde de bazı değişiklikler yaptı!

  • Zeynel A. Öztürk
Apple, iPad'leri sessizce yeniledi!

Apple, dün iki saat süren iPhone 7 tanıtımında iPad'den bahsetmese de, tablet serisini yeniledi. Depolama alanı fazlasıyla dar olan 16GB'lık modeller kaldırılırken, yerini 32GB'lık modeller aldı.

Değişikliklerin ardından iPad mini 2, artık sadece 32GB'lık depolama ile satılacak. iPad mini 4'te ise 64GB'lık model artık olmayacak; 32GB ve 128GB arasında seçim yapmanız gerekecek. Bu arada Apple, iPad'lerin fiyatlarında da indirime gitti.

İçerisine uygulamalarınızı ve dosyalarınızı sığdırmakta zorlandığınız, 16GB'lık modellerin geç de olsa piyasadan kalkması gerçekten sevindirici.

iPhone 7'yi denedik; işte ilk izlenimlerimiz!

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Telefonlar hala yerinde sayıyor.Her sene her şeyi yeniliyorlar ama 5 sene öncenin telefonu bile hız konusunda gayet yeterli.Ama batarya ve hafıza nedense senelerdir yerinde sayıyor, hatta geri gidiyo.Artık acilen bataryada ve hafızada ciddi atılımlar yapmaları gerekiyor.Ya PC'lerde 10TB'a kadar hafıza seçeneği ve SSD gibi baya hızlı bir teknoloji varken, telefonlarda ne hız ne de kapasite artıyo.Bırakın 32yi 64GB bile yetmiyor.Artık birşeyler yapsınlar lütfen.

Sen de yorum yaz