Apple Music imkansızı başardı!

Rakibinin 6 senede başardığını, Apple yeni hizmetiyle sadece 6 ayda başardı!

Apple Music 10 milyonu geçti!

Financial Times'ın raporuna göre Apple Music, ilk 6 ayında 10 milyon ücretli üyeye ulaşma başarısını gösterdi. İnanılmaz bir ivme yakalayan hizmet, bu gelişmeyle Spotify'ın yaklaşık 6 senede geride bıraktığı kilometre taşını aşmış oldu.

CEO Tim Cook, Haziran sonunda hizmete sunulan Apple Music hakkında Ekim'de bir açıklama yapmış ve 6,5 milyon üyelerinin olduğunu söylemişti. 2008'de açılan Spotify'ın 10 milyon üye sayısına ulaşması ise 2014 ortalarında gerçekleşmişti. Apple, Financial Times'ın yeni raporunda ortaya çıkan bu bilgiler hakkında yorum yapmamayı tercih etti.

Geçen sene Haziran ayının sonunda hizmete sunulan Apple Music'in Ekim'de 6,5 milyon üyeye ulaştığı, CEO Tim Cook tarafından duyurulmuştu. Kapılarını 2008'de kullanıcılara açan Spotify'ın 10 milyon üye sayısına ulaşması ise 2014 ortalarında gerçekleşmişti.

Apple, bu yeni raporun paylaştığı bilgiler hakkında yorum yapmamayı tercih etti.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Apple mı yapmış yalan kimbilir nasıl bi dalavera çevirdiler...

iphone alanlar zaten enayi oldukları için onlar bu tür uygulamaları satın alırlar tabiki.

@balaban64 saygisizligin luzumu yok

@balaban64 para vermek enayilik mi? yada parası olan kişi neden sırf parası var diye düşman görülür? korsan ürün kullanmamaları batmasın bu kadar size. (Not: Android kullanıyorum)

Türkiyede apple music var mıdır ?

@11 Ocak 2016 19:17 Evet var hizmete girdi

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir