Apple Watch, bu gece bir sürprizle gelebilir!

Apple'ın akıllı saati bugün tamamen ortaya çıkacak; üstelik yanında bir sürpriz de olabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Apple Watch, bu gece bir sürprizle gelebilir!

Apple'ın özel Watch etkinliği bu akşam gerçekleşecek. Firmanın yeni saati hakkında her şeyi öğreneceğimiz etkinlikten bir ay sonra, akıllı saat satışa sunulmuş olacak. Ancak Watch etkinliğinde bizi bekleyen sürprizler de olabilir.

Söylentilere göre Apple, önemli bir yenilik getirmeyerek hayal kırıklığına sebep olan iPad Mini 3'ün A8 işlemciyle ve 802.11ac WiFi bağlantısıyla yenilenmiş bir sürümünü bugün tanıtabilir.

Bizi nasıl bir Watch bekliyor?

Önümüzdeki ay satışa sunulacak olan Apple Watch, anotlanmış alüminyum, paslanmaz çelik ve altın seçenekleriyle gelecek.

Apple Watch'un kullanacağı kayış konusunda birçok tartışma var. Sunulacağını bildiğimiz kayış seçenekleri arasında lastik, deri ve paslanmaz çelik var. Ancak bazı dedikodular, bugünkü etkinlikte altın bilezikli bir kayışın da gösterileceğini söylüyor. Ancak böyle bir modelin fiyatı, 20 bin dolar seviyelerine fırlayabilir.

Bir sonraki Watch için ilk adımlar

Wall Street Journal'a göre lüks telefonlarda rastlanan platini kullanacak olan Watch, daha sonra ortaya çıkacak. Rolex ve Omega gibi firmaların saatlerinde bu maddeye sıkça rastlanıyor. Platin modelin ne zaman ortaya çıkacağı konusunda ise şimdilik herhangi bir bilgi yok.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

apple sürülerinin en mutlu günü bugün:)))

apple watch buraya... apple watch burayaaaa

alan pişman olacak batarya süresi rezalet 5~6 saat gibi komik değerler vermiş... 5~7 gün dayanan varken...

Yanındaki sürpriz araç çakmaklığı şarj cihazıymış beyler. Bir saatin pili, normal kullanımda 4 saat gider mi lan? Ayıp vallahi.

Şöyle bir bakıyorumda daha önce belkide hiç apple ürünü kullanmamış adamlar apple ve kullanıcılarına laf atıyor Ya geçin bu işleri geçin imreniyoruz ama alamıyoruz demiyorsunuz da çamur atıyorsunuz

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play