Apple'ın kablosuz şarj ünitesi sızdı!

Apple Watch için piyasaya sürüleceği iddia edilen kablosuz şarj ünitesinin görüntüleri sızdı!

  • Onur Seven
Apple'ın kablosuz şarj ünitesi sızdı!

Apple Watch'un şarj ünitesi saatin küçük bir manyetik disk üzerine oturtulmasıyla çalışmasına rağmen üçüncü parti şarj çözümleri, saatin dik durmasına izin vererek daha zarif ve çok yönlü bir kullanım sunuyor. Sızan yeni görüntüler, Apple'ın kendine özgü bir şarj standı üzerine çalıştığını gösteriyor.

9to5Mac ve grobgebloggt.de tarafından yayınlanan görüntülerdeki ürünün Apple'ın kablosuz şarj ünitesi olduğu iddia ediliyor. Stand, Apple Watch kullanıcılarının saati dik konumda veya bazı fotoğraflarda görüldüğü gibi yüzü yukarı gelecek şekilde oturtmalarına izin verebiliyor.

Görüntülere bakıldığında şarj ünitesinin merkezinde dairesel, yerleşik bir manyetik şarj diskinin yer aldığı görülüyor. Yan tarafına bağlanan Lightning kablodan güç alan kablosuz şarj standının "başucu modu" (nightstand mode) saatin dikey pozisyonda şarj edilebilmesine olanak sağlayacak.

Apple'ın yeni kablosuz şarj ünitesinin ne zaman piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor. Ancak kutunun üzerinde yer alan fiyat etiketine göre ürün 100 dolarlık bir fiyatla satışa sunulacak gibi görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

menüde radyoyu bulamıyorum, nerede?

Türkiyede ki mağazada 279 tl fiyat etiketi ile satışa sunuldu bu aksesuar. Siz ayakta uyuyun daha...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play