Aral'dan oyunlarda %60'a varan indirim!

Türkiye'nin oyun distribütörü Aral'dan oyuncuların yüzünü güldürecek özel kampanya.

Aral'dan oyunlarda %60'a varan indirim!

Türkiye'nin oyun distribütörü Aral, oyuncuların yüzünü güldürecek yeni ve özel bir kampanyanın bugün itibari ile başlayacağını duyurdu.

Dünyada milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmış oyunlarda geçerli olacak büyük indirim, Aral'ın katkıları ile tüm prestijli mağazalarda başlayacak. 04 Ocak 2014 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında birbirinden değerli oyunlar büyük indirimler oranları ile oyuncuların beğenisine sunulacak. Bu benzersiz oyunlara % 60'a varan indirim oranları ile sahip olmak için, satış noktalarını ziyaret edebilir ya da www.aralgame.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

600'ün üzerinde oyun için geçerli olacak büyük indirim, tüm platformları da kapsayacak. Her oyuncuya hitap etmesi planlanan kampanyada Call Of Duty Ghosts'tan FIFA 15'e, Assassins Creed IV: Black Flag'den Batman Arkam Origins'e, Destiny'den PES 2014'e, Battlefield'dan Medal of Honor'a kadar en yeni ürünlerin fiyatları adeta dibe vuracak. Kampanya etiketli ürünlerde geçerli olacak dev indirimde; PC, PS3, PS4, XBOX 360 ve XBOX ONE formatları yeni fiyatları ile raflardaki yerini alacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Malum insanlar yurt dısından getirdikleri oyunu 160 tl den satarken aral game aldıgı oyunları 230 tl den satıyordu fiyat kırmaya mecbur kaldı ülkemizde askeri ücrete göre bu oyun fiayatları fahis derece de yüksek almanya da asgari ücretin 20 de biri ile bir oyun alınabiliyor ise ülkemizde 5 de 1 ile alınabiliyor olması sorunun ana kaynağıdır.

Aral ın steam deki oyun fiyatlarını yükselttirmesinden sonra bedavaya oyun dağıtsa yine almam aral dan :p

Football Manager satış fiyatı 80 tl arala özel yine 80 tl. :)) top oyunlarda 5 lira 10 lira...

Bir steam değil. Aral dan almayın aldırmayın. Ubisoft Fiyatları o nedenle arttı.

araldan oyun alan oyun dünyasına ihanet etmiş olur. Kendi çıkarları için koca ülkeyi steam dan pahalı oyun almak zorunda bırakan satıcıdır.

Evet büyük firmalar ülkeye yaklaşan ekonomik krizi gördüler.Oyunlar, araba firmaları, krizi ataltmak adına kampanyalara başladılar.Siz Siz olun paranızı yaklaşan krize can simidi gibi tutunmak için fazla harcamayın.

Steam varken hayatta bakmam Aral'a. Aral'a kalsa asla alamayacağım (korsan indireceğim) kaliteli oyunları Steam'den çok ucuza satın alıyorum ve artık korsan oyun indirmek virüs gibi geliyor, diskimdeki tüm korsan arşivi sildirdi bana Steam. Aynısını Microsoft başarmıştı; ucuza Win8 satın aldım korsan yazılım kurmak artık garip geliyor.

Asla aral markalı oyunlar almayın

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play