ASUS, yeni ürünü M530w Smart Phone'u duyurdu

ASUS, iş ortamında yüksek hareket kabiliyeti ve verimlilik sağlayan yeni M530w Smart Phone'u duyurdu

ASUS M530w anında e-posta özelliği (push-email) ile kullanıcıların epostalarını exchange sunucusundan eşzamanlı olarak alabilmelerini sağlıyor. Epostalarla birlikte uygulamalar ve iletişim kayıtları da güncelleniyor. Böylece kullanıcılar ofis dışında ya da toplantıda bile olsalar asla önemli mesajları kaçırmayarak, işlerine verimli bir şekilde devam edebiliyorlar.

POP3, IMAP4, Microsoft Exchange gibi farklı posta sunucu sistemlerini destekleyen M530w'de bulunan QWERTY tuş takımı de bilgisayar klavyesine alışkın kişilerin hızlıca mesaj yazabilmelerine ve not tutabilmelerine olanak tanıyor.

Hızlı Veri Transferi
ASUS M530w, kullanıcıların çoklu ortam özelliklerinden faydalanabilmeleri için yüksek hızlı veri transferi özelliği sunuyor. 3G Video Phone ile kullanıcılar yüz yüze konuşabilir, 3G geniş band teknolojisi ile müzik ve video dosyalarını yükleyebilirler. Aynı zamanda yüksek hızlı veri transferi için 802.11 b/g teknolojisi ile kablosuz bağlantılardan da faydalanabilirler. Ek olarak bütünleşik Bluetooth teknolojisi arayüzü diğer Bluetooth araçlarıyla kablo karmaşası olmadan özgür hareket etme olanağı sunuyor.

Geniş Kapsamlı İş Fonksiyonları
Windows Mobile 6 Standart İşletim sistemi'nin sunduğu ActiveSync programı ile kullanıcılar telefondan sunucuya kolaylıkla veri aktarabilir. Telefon kaybolsa bile, kullanıcılar hesap numaralarını kaybetmez ve verileri tekrar yükleyip depolanmış verileri diğer akıllı telefonlarına aktarabilirler. M530w'nin bütünleşik silinmiş dosya arama özelliği ile Word, Excel, PowerPoint ve PDF dosyaları görüntülenebiliyor.

Eğlence Fonksiyonları
ASUS M530w'nun bütünleşik Windows Live Messenger özelliği ile kullanıcılar istedikleri zamanda ve istedikleri yerde kolayca sohbet edebilirler. 2.0 Mega Piksel Auto-Macro kameranın güçlü flaş ve makro çekim özellikleri ile anıları ölümsüzleştirirken Windows Media Player uygulaması ile tam ekran film de izleyebiliyorsunuz.

Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 499$+KDV

Bilgi için:
ASUS Türkiye
Tel: (0216) 521 46 01

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

klavye yerine ekran yapsalar daha iyi olurdu

Arkadasim bundan onceki modelini aldi ama pisman oldu. Kullanamam diyenler gercekten almasin. Nokia'nin 9x xx serisini alin, daha rahat edersiniz

Ekranı biraz küçük geldi.. Resimdende öyle görünüyo olabilir..

Ekran 320*240 yani, Windows Mobile'lar için en uygun ekran. Oyun oynamak zor olur o kadar :) Fiyatı bence uygun,param olsa da alsam. :)

güzel ama bence fazla şık deil daha güzelleri var tasarım olarak

Cihazı 2 gün önce aldım. Tek kelimeyle mükemmel. Piyasada 1000$ civarındaki cihazlara taş çıkarır. İşlevlerini kullanabilecek olanların alması daha yerinde olur, yoksa müzik dinlemek isteyenler Nokia alsın derim.

iyi günler benim elimde asus M530W marka telefonlarınızdan 13 adet var ve ben bu telefonların bluetooth ayarlarında sorun yaşıyorum bir türlü çözemedim yani açıkçası bluetoothla nasıl gönderim yapıcağımı bilmiyorum bana bunun hakkında yardımcı olursanız sevinirim birde bu telefonlar gerekli ayarlar yapıldığı hakde aynı marka diğer telefonları görmüyor cihazlar ne yapabilirim bu benimiçin büyük bi sorun yardımlarınızı bekliyorum

silver modeli olan beyaz modelimidir yardmcı olursanız tşk ederim sayglar :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play