ATI gücüyle Dell Precision Workstation!

ATI FirePro 3D profesyonel ekran kartları ve ATI Eyefinity Teknolojisi, Dell Precision'da!

AMD yaptığı açıklamada, mühendislerin ve dijital içerik oluşturma profesyonellerinin tercihi olan Dell Precision işistasyonlarına ATI FirePro™ V7800, ATI FirePro™ V5800 ve ATI FirePro™ V4800 profesyonel ekran kartlarının güç verdiğini açıkladı.

AMD, Autodesk ve Dassault Systèmes SolidWorks gibi önde gelen uygulama sağlayıcılarından 90'ın üstünde sertifika sürecini başarıyla tamamlayarak, ATI FirePro profesyonel ekran kartlarının azami uygulama performansı ve güvenilirliğine sahip olmasını sağlıyor.

"AMD ve Dell, işistasyonu kullanıcılarına güvenilir performans ve uygulama desteği sunmak için birlikte çalışmaktadır," diyen AMD Profesyonel Grafik Direktörü Janet Matsuda, şöyle devam etti: "Yeni nesil ATI FirePro profesyonel ekran kartlarımız, Dell'in ATI Stream özellikli yazılımları hızlandıran, ATI Eyefinity teknolojisi gibi benzersiz özelliklerle üretkenliği arttıran işistasyonları sunmasını mümkün kılıyor."

"Dünyanın önde gelen işistasyonu sağlayıcısı Dell, mühendislik ve dijital içerik oluşturma alanlarının profesyonellerine güç veren yenilikler geliştirmek için AMD ile işbirliği yapmaktadır," diyen Dell Precision İşistasyonu Pazarlama Müdürü Greg Weir, şöyle konuştu: "Dell Precision işistasyonları, yeni nesil ATI FirePro ekran kartlarıyla birlikte işistasyonu müşterilerimize performans ve değer açısından mükemmel bir denge sunuyor."

İşte farklı seçenekler

ATI FirePro V7800, ATI FirePro V5700 ve ATI FirePro V8700 profesyonel ekran kartları, Dell Precision R5400, T1500, T3500, T5500 ve T7500 işistasyonu modellerinde yer alıyor ve işistasyonu uygulamalarına mükemmel performans getiriyor. ATI Eyefinity teknolojisi ile profesyoneller, bu kartlarla aynı anda üç adede kadar bağımsız 30" monitör çalıştırabiliyor. Tüm modeller Microsoft® DirectX®11, OpenGL® 4.0 ve OpenCL™ desteğiyle profesyonellerin çeşitli uygulama ve ortamlardaki ihtiyaçlarını karşılıyor.

• Üst düzey: 2GB GDDR5 belleğe sahip ATI FirePro V7800, kompakt ve tek yuvalı bir tasarımda üstün performans ve görsel kalite sunuyor. Geniş paralel mimarisi, işlemci veya grafik açısından yoğun uygulamaları, performans olumsuz etkilenmeden çalıştırabiliyor. ATI FirePro V7800, Dell Precision R5400, T3500, T5500 ve T7500 modellerinde bulunuyor.
• Orta düzey: ATI FirePro V5800, profesyonellere fiyat ve performansın dengesini sağlıyor. 1 GB GDDR5 belleğe sahip olan ATI FirePro V5800, önceki nesil ürünlere göre iki kattan fazla performans kapasitesi içeriyor. ATI FirePro V5800, Dell Precision R5400, T3500, T5500 ve T7500 modellerinde bulunuyor.
• Giriş düzeyi: ATI FirePro V4800, 1GB GDD5 bellekle önceki nesil ürünlere göre %25 daha fazla performans sağlıyor ve giriş düzeyindeki CAD kullanıcılarına ekonomik fiyata çok iyi performans sunuyor. ATI FirePro V4800, Dell Precision R5400, T1500, T3500, T5500 ve T7500 modellerinde bulunuyor
Kaynaklar
YouTube: ATI FirePro, Dell Precision işistasyonu müşterilerine performans ve değer sunuyor
• Sertifikasyon: ATI FirePro ekran kartları, 90'dan fazla uygulama sertifikasına sahip
At Work web günlüğü: Yaratıcılık ve üretkenliği serbest bırakmak
• Ayrıntılı bilgi: ATI FirePro profesyonel ekran kartları
• Twitter: AMD profesyonel grafik güncellemeleri @ATIFirePro'da
• Facebook: AMD teknolojisinin hayranı olun
• Resimler

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

zavallım ati... oda bu sektörden ekmek yemek istiyor...
NVIDIA' nın QUADRO kartlarıyla asla bo ölçüşemez...

Autocad' i ise en basit ekran kartları bile su gibi çalıştırıyor. Autocad' in yapısıdan dolayı 2D çizgiler çok akıcı şekilde ekranda hareket edebiliyor. ortalama 70.000 parçalık Autocad dosyaları, Geforce ekran kartlarında bile uçuyor... heeyyyooo atiii...!!! bana bununla gelme... kimse Autocad' in 3D sini kullanmıyor. zamanında ben kullandım, zamanına göre iyiydi. Sonra Autodesk Mechanical Desktop kullanmaya başladım, tamamiyle Autocad komutları ve üstüne çok harika 3D komutları eklenmiş ve birde mekanik hareketklendirme vardı... kullandığım dönemde çook işime yaramıştı. O dönemlerde ise ati' nin fesamesi oknmuyordu...

bana Catia ile gel...!!! bana 3D Studio max ve çok partiküllü su ve rüzgrar, duman ve ateş efektlerini destekleyerek gel...

yoksa bu programları en dandik makinada gene çalıştırırım, ama bir noktaya kadar... az bişiey prforman diye gidip ati' ye 100' lerce dolar veremem...!!! AMA QUADRO' YA BASARIM PARAYI, ALIRIM EN BABA PERFORMANSI...!!!

eğer cesareti varsa ati' nin, QUADRO ile bir performans testine girsin...

saygılar...!!!

edipciftcinin can ciğer quadrosu dx 11 destekliyormuymuş acaba

ediçiftçi beye katılıyorum nvidia quadro ile pasalaşamaz ati :)

Sen de yorum yaz