Bilgisayarınızın performansını artırın…

Bilgisayarınızın performansını artırmak için kullanabileceğiniz yazılımlar bir arada!

Bilgisayarınızın performansını artırın…
İnce ayar yazılımlarıyla bilgisayarınızın performansını artırın

Bilgisayarınıza daha fazla performans! CHIP Download, zamanla içi gereksiz bir sürü yazılımla dolan ve bozulan ayarlar yüzünden yavaşlayan sistemlerinize ince ayar çekmek için kullanabileceğiniz en iyi ince ayar yazılımlarını özel bir dosyada bir araya getirdi.

Bir bilgisayarın performansını düzeltebilmek için sadece iki yöntem vardır: Ya işletme sistemindeki kaynak öldürücü yazılımları yok edeceksiniz ya da donanımların performansını en uygun hale getireceksiniz. Bu tür işlemler için kullanılan en iyi ince ayar yazılımlarını bu özel dosyada bulacaksınız!

Özel dosya: En popüler sistem ayar yazılımları

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Ben yazdıklarınızdan hiçbirşiiy anlamadııım :/
kullanmam ki ben bunları bozarım bişileri sonra bi daaa hiç çalışmass

ya iyide bunların bazıları belkide hepsi almanca tamam türkçe değil bari ingilizce olsun da anlayalım. düzeltelim derken bozmayalımda

Bunların açıklamaları kesinlikle yeterli değil. Tek cümleyle geçiştirilmiş. Lütfen Chip hepsiyle olması bile birkaçı ile birlikte bir makale yazın. En azından ne yapmamız gerektiği hakkında bilgi sahibi olalım.

biraz daha bilgi verselerdi daha iyi olurdu

Bu programların wındows'un bazı ayarlarını bozabilecegini ve hatta bazı ayarların işlemciye overclock sayesinde yakıldıgını duymuştum.

Diğer programları bilmiyorum ama ''RightMark CPU Clock Utility'' baya güzel bir program.

amannn zaten bu programların yaptığı işleri windows kendisi yapıyor,kaldı ki bunların hemen hemen hepsi windowsta mevcut,biraz merak,biraz dikkat gerekiyor sadece,korkmayın karıştırın bilgisayarı hiçbir şey olmaz,dışardan bu tür programlarla hiçbir şey öğrenemez,üstüne üstlük bilgisayara ek yükler yüklersiniz,sonra demedi demeyin...vesselam...

RightMark CPU Clock Utility programı gerçekten kullanışlı, kurulum gerektirmiyor. Sağ klickle performans ayarlamaları yapılabiliyor.

berbat bi program hiç işime yaramadı ayrıca bilgisayarımı yavaşlattı

evet bilgisayarların büyük bir bakıma ihtiyacı var böyle şeyler çok gerekli...

ben bilgisayarı düzeltmek için overlock programlarına başvurmam,windowsu formatlarım hem ilk günkü hızına kavuşuyo...

at formatı gitsin bunlar hikaye

Sen de yorum yaz

 



CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir