BitTorrent Now, radikal bir anlayışla geliyor!

Torrent devi BitTorrent, BitTorrent Now adını verdiği yeni uygulamasıyla torrent dünyasına yeni bir soluk getiriyor!

BitTorrent Now, radikal bir anlayışla geliyor!

Son yıllarda yaşadığı dönüşümle birlikte yalnızca bir torrent paylaşım sitesi olmanın ötesine geçen BitTorrent, yasal bir medya kuruluşu olma yolunda önemli adımlar attı. P2P (peer-to-peer) dosya paylaşımı protokolünün de ardındaki bu firma sanatçılar, müzisyenler ve film yapımcıların da onayını alan bir medya oynatma uygulamasını kullanıma sundu.

Söz konusu uygulamanın Android'de ve yakın bir zamanda da iOS ve Apple TV'de yer alması bekleniyor.

BitTorrent Now adlı uygulama özellikle yeni çıkan sanatçıların öne çıkması için önemli avantajlar sunuyor, zira firma için yeni keşfedilen içerikler büyük önem taşıyor.

Uygulama içerisinde tavsiye edilen projeleri belirleyen bir ekiple de çalışan BitTorrent ayrıca diğer BitTorrent Now kullanıcıları arasında ve sosyal medyada popüler olan içerikleri de gösteren bir öne çıkanlar sekmesi de sunacak.

BitTorrent Now'ın sunduğu en radikal yenilik ise, aynı zamanda bir tür dağıtım platformu olarak bütün sanatçıların kendi işlerini istedikleri biçimde paylaşmalarına imkan tanıması.

Cenk Atlı

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bir dosyayı download edeceğim 1kb ile download edebiliyorsam mucize gerçekeşmiş gibi oluyorum, kaç dosyam var; biri 2 mb`da diğer 50 mb`da kaldı daha başka %50-90 downloadda kaldı 1.5 aydır download olmuyor öyle takılı kaldı. Bence Torrent`ta ile yapılması gereken; reklam gelirlerinden server satın almaları ve bu serverları Rusya`da kurmaları (Rusya`ya kimse karışamıyor). Hiçbir işe yarmayan download linklerinden gına geldi. Ayrıca istenen neredeyse hiçbirşey bulunamıyor. Rusya`ya taşınmak şart!

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir