BlackBerry Z10 Avea'da satışa sunuldu

BlackBerry'nin yeni cebi Z10, Avea'da satışa sunuldu! İşte Avea'nın Z10 fırsatları...

BlackBerry Z10 Avea'da satışa sunuldu

Avea, şimdi de BlackBerry 10 işletim sistemine sahip BlackBerry 10L serisinin en akıllı telefonu BlackBerry Z10'u müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Avea, BlackBerry'nin son gözdesi BlackBerry Z10'a sahip olmak isteyenlere 4 ayrı paket seçeneği sunuyor. Avealılar ister internet paketi içinde ayda 75 TL'ye; ister herşey dahil 120 TL'ye, ister tarifeye ek ayda 29 TL'ye veya sadece cihaza sahip olmak isteyen Avealılar ise 3 ay boyunca 250 MB internet hediyesi ile birlikte cihaza 1.899 TL'ye sahip olabilecekler.

Uzun zamandır merakla beklenen tamamen dokunmatik özelliğe sahip BlackBerry'nin en yenisi Blackberry Z10, farklı ve yeni tasarımıyla kullanıcıya daha güçlü bir mobil hizmet sunuyor. Hareket halinde de iyi bir performans sunmak amacıyla tasarlanan BlackBerry 10 cihazları, özel tasarım detaylarıyla da dikkat çekiyor

Kullanım sırasında kelime önerilerinde bulunan yeni dokunmatik BlackBerry klavyesi, ekran paylaşımlı video özelliği, fotoğraf çekilen anın milisaniyeler öncesini ve sonrasını da çeken yüksek görüntü kalitesine sahip kamerası gibi birçok özelliğiyle öne çıkıyor. Blackberry Z 10'un 8MP kamerası gündüz dış ortam, iç mekan çekimlerinin yanı sıra gece, loş ışık çekimlerinde de kolaylık sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

En son cümle baya bir ironik olmuş.

onun yerine sony alırım daha iyi

1.899 çok komik olmuş ya

Tutmaz. Blackberry bu işte çok geride kaldı. iPhone, Galaxy S serisi, Sony Xperia serisi'nin yanında bu fiyata telefon satabilmesi için ya çok büyük bir yenilik-özellik getirmesi gerekiyor ki biliyoruz ki yok. Ya da ucuza satacak. Arkasında uygulama desteği de yok sayılır. Çok büyük hatalar yapıyor Blackberry, 1-2 seneye ya batar ya da küçülmeye gider.

çoğu kişi saçma bulmuş kampanyayı ama 1750ye kimse almaz bu telefonu fakat zaten adam akıllı bitarifen varsa ayda 30 30 verirsin ve 3 sene kullanırsın bence telefonu sana maliyetide 1080 lira olur 3 sene sonrada istersen 300e sat ama işletim hatası olur mu bu telefonda onu bilemem

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir