Boxer 4K30 nisan ayında geliyor

Christie'nin yeni geliştirdiği Boxer 4K30, "ISE Amsterdam Fuarı"nda ilk kez ringlere çıkıyor!

Boxer, "nakavt"a hazır

Christie tarafından yeni geliştirilen ve Astel Elektronik güvencesiyle Türkiye'de satışa sunulacak olan Boxer Serisi'nin ilk ürünü olan Boxer 4K30, 10-12 Şubat 2015 tarihlerinde Amsterdam'da düzenlenecek "ISE Amsterdam Fuarı"nda Christie standında ilk defa görücülerin karşısına çıkacak.

Nisan ayında satışa sunulacak olan, ama daha şimdiden dünya çapında 200 adet sipariş alan Christie Boxer 4K30; birbirinden gelişmiş özellikleri ile konserler, eğlence parkları, projeksiyon mapping, müzeler ve planetaryumlar gibi sahne ve sabit kiralama uygulamalarının her alanında sektör standartlarını yeni seviyelere çekiyor.

Boxer 4K30, rakiplerini "nakavt"a hazırlanıyor!

Christie'nin kiralama sektörü için sunduğu; 3 yıllık parça ve işçilik garantisine sahip Christie Boxer 4K30 projeksiyon cihazını; "En yüksek lümen", "En fazla piksel sayısı", "3-chip DLP kalitesi", "En ufak, en hafif ve en dayanıklı tasarım" kelimeleri en iyi şekilde tanımlıyor. Bu özellikleriyle Boxer 4K30'un dünya çapında bir kiralama fenomeni olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Düşük sarf tüketimi; NFC ile kullanım kolaylığı ve uzun lamba ömrü!

Boxer 4K30'un iki adet - üç lambalı kartuş içerisinde yuvalanan altı adet uzun ömürlü 450W cıva lamba modülünün kullanım, bakım, değişim ve saklama kolaylığı sağlayan yenilikçi tasarımı; yatırım getirisini maksimize ederken, sarf tüketimini ise minimize ediyor.

Kullanıcılar lamba ömürlerini artık akıllı telefonlarından bile takip edebilecek!

Her lambanın kullanım süresinin ve seri numarasının takibini sağlayan Yakın Saha İletişimi (NFC) teknolojisi sayesinde Boxer 4K30'un lamba ömrünü kontrol etmek çok kolaylaşırken, değişim hızları da tavan yapıyor; lamba ömürleri akıllı telefondan dahi takip edilebiliyor.

Christie TwistTM ve Christie TruLifeTM teknolojileri ile üstün görüntü performansı!

Boxer 4K30 sahip olduğu 6 adet 450W cıva lamba ile tam 30 bin lümenlik bir ışık gücü sunuyor. 68 kilogramın biraz altındaki ağırlığı ile iki kişi tarafından rahatlıkla taşınabilen Boxer 4K30, 4K doğal çözünürlüğü ve ödüllü Christie TruLifeTM görüntü işleme teknolojisi ile dikkat çekiyor. Diğer bir deyişle Boxer 4K30, profesyonel görüntü sistemlerinin vazgeçilmezleri olan üstün görüntü kalitesi ve sunum performansını; kiralama sektörünün olmazsa olmazı olan kompakt ve dayanıklı bir kasada sunuyor.

Boxer'ın ödüllü Christie TruLifeTM teknolojisi, yüksek bit derinliği, yüksek kare hızı, doğal 4K çözünürlüğü ve yerleşik video ölçekleme ile sağlanan HD sinyal desteği gibi fark yaratan ancak bir o kadar talepkar özelliklere gücünü veriyor. Boxer 4K30, bu HD sinyal desteği sayesinde varolan HD altyapılarına da rahatlıkla ve ek bir maliyet gerektirmeden uygulanabiliyor. Boxer 4K30'da bulunan Christie TwistTM teknolojisi sayesinde ise görüntüler blend ve warp edilerek çok sayıda projektörden, kavisli veya nizamsız/irregüler yüzeylere sorunsuz ve üstün performanslı projeksiyon yapılabiliyor.

Okuyucu Yorumları