Bu Eklenti İle Netlix'i Zenginleştirin!

Bu Chrome eklentisi ile Netflix'in gizli kategorilerini ortaya çıkarın

  • Doğan Kürşat Aktaş
Bu Eklenti İle Netlix'i Zenginleştirin!

Netflix'te izlemek için en iyi diziyi veya filmi bulmak bazen zor bir iş olabilir. Ancak bir eklenti Chrome üzerinden yaşadığınız Netflix deneyimini çok daha iyi bir hâle getiriyor.

Better Browse isimli bir Google Chrome eklentisi, Netflix'e bir "Tüm Kategoriler" isimli araç çubuğu ekliyor ve bu araç çubuğu, birçok gizli kategori ile dolu. Bu kategorileri kullanarak Netflix'in geleneksel kategori sistemine nazaran çok daha spesifik kategoriler arasında dolaşarak tam olarak aradığınız filme veya diziye ulaşabiliyorsunuz. Örnek olarak "Aksiyon" kategorisinde arama yapmak yerine "Aksiyon-Eğlence" ve "Aksiyon-Gerilim" kategorilerine göz atarak izleme zevkinize daha uygun olan filmleri daha kolay bir şekilde bulabilmeniz mümkün.

Better Browse bir Google Chrome eklentisi, bu da bu arama özgürlüğünü maalesef televizyonunuz yerine sadece bilgisayarınız üzerinden yaşabileceğiniz anlamına geliyor. Bununla birlikte birkaç dakika içerisinde izleme listeniz için oldukça iyi adaylar çıkartabileceğinizi bilmek, Netflix deneyiminizi gerçek anlamda zenginleştirecektir.

Better Browse eklentisini bu link üzerinden Google Chrome tarayıcınıza yükleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost