Bu fotoğraflardaki Galaxy S4 mini mi?

Galaxy S4 mini'ye ait olduğu iddia edilen yepyeni fotoğraflar ortaya çıktı! Hepsi içeride...

Bu fotoğraflardaki Galaxy S4 mini mi?

"Twitter'ın Çin sürümü" diyebileceğimiz Weibo üzerinden yayın yapan PunkPanda isimli kullanıcı, Samsung cihazlara ilişkin bilgileri herkesten önce ele geçirmesiyle tanınıyor. Anlaşılan PunkPanda geri kalan herkes Galaxy S4'ün piyasaya sürülmesinin heyecanını yaşarken boş durmamış, firmanın bir sonraki modelinin peşine düşmüş.

PunkPanda'nın paylaştığı son fotoğraflar S4'ün küçük kardeşi S4 mini'ye ait; en azından iddialar böyle. Eğer iddialar doğruysa telefon 4,3 inç boyutlu dokunmatik ekrana sahip olacak. 8 MP çözünürlüklü kameranın kullanıldığı telefonda çift çekirdekli 1,6 GHz hızında işlemci bulunacak. Henüz telefonun fiyatına ilişkin herhangi bir açıklama yapılmış değil.

S4'ün küçük kardeşini gösteren fotoğrafları galerimizde bulabilirsiniz...

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Samsung S4 telefonuyla biçimde S3'ü neredeyse tamamen tekrar ediyor ve plâstik kaportada bu sefer de ısrar etmesi Sony ve HTC gibi gövde kalitesine 2013 telefonlarında önem vermiş birkaç firmanın ekmeğine yağ sürecek. Şu an elimde S3 var ve değiştirmeyi düşünmüyorum. Ancak değiştirsem S4 yerine HTC One veya Xperia Z düşünebilirim meselâ.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir