Rowenta'dan güçlü ve çok sessiz süpürge!

Rowenta'nın bu teknolojik süpürgesi, sessizliği ve gücüyle temizliği bir keyif haline getiriyor!

Bel ağrısını önleyen ergonomik yapı

Bel ağrısını önleyen ergonomik yapı

Bel ağrısını önleyen ergonomik yapı

Rowenta Silence Force Extreme, "Ergo Comfort Silence" olarak adlandırılan aksesuarlarıyla da ergonomiklik, konfor ve sessizlik sağlıyor. Teleskopik sistemle açılarak uzayan boru yapısı, pratik bir kullanım imkânı sunuyor. Yüzde 100 dik konumda kullanma özelliğiyle bel ağrısına neden olmayan Rowenta Silence Force Extreme, "Güçlü ve Dik Tutuş" ile "Özgür ve Yatay Tutuş" seçenekleriyle farklı açılarda kullanıma olanak tanıyor. Ayrıca ergonomik ve akustik tutma yerleri, tek parça pratik fırça, sarsıntı önleyici, kilit sistemi ve yüksek verimli sessiz süpürme ucuyla temizliği kusursuzlaştırıyor.

En sessiz toz torbasız elektrik süpürgesi

Aynı teknolojinin toz torbasız modeli Rowenta Silence Force Extreme Cyclonic ise, devrim niteliğindeki bir yenilik ile sınıfının en iyi performansını sunuyor. 68 desibel ses şiddetiyle "En Sessiz Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi" Silence Force Extreme Cyclonic, kendi segmentinin ortalamasından 13 desibel daha sessiz çalışıyor. Yüksek toz toplama performansına sahip Silence Force Extreme Cyclonic'in iki farklı modeli bulunuyor.

-          2100 W güce sahip model, 71 desibel ses şiddetiyle son derece güçlü ve son derece sessiz bir performansa sahip.

-          900 W gücündeki model ise, sadece 68 desibel ses şiddetiyle "Dünyanın En Sessiz Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi" olarak öne çıkıyor.

Multi-Cyclone Teknolojisi, tozu affetmez

Silence Force Extreme Cyclonic'in sahip olduğu Multi-Cyclone Teknoloji, yüksek toz ayrıştırmasıyla sürekli ve iyi bir temizlik performansı sunuyor. İlk aşamada tozların yüzde 85'ini havadan ayrıştıran Multi-Cyclone Teknolojisi, 4 konik seperatör ve aynı anda aktifleşen 4 güçlü cyclonic etkisiyle tozların yüzde 99'unun havada ayrışmasını sağlıyor. Geriye kalan yüzde 1 oranındaki mikroskobik tozların da çoğu 3 özel filtrelemeden birine takılıyor. Silence Force Extreme Cyclonic, enerji tüketimini de azaltmayı sağlayarak, enerji tasarrufu ve performans arasında tercih yapma sorununu ortadan kaldırıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Buna android yukleniyormu sorusu kadar manidar advertorial icin secilen okur portfoyu

Bunu sessiz

Ses olayını bi cozemediler.utopikmi

Android değil IOS çalıştırıyomuş :)

65 db i duyun 61 i almayin derim.

PHILIPHS MARATHON diyorum başkada birsey demeye gereksinim duymuyorum

PHILIPHS MARATHON diyorum başkada birsey demeye gereksinim duymuyorum

62 db'yi minimum seviyede verir, tozu yerden kaldıracak kadar yeterli olmuyor! tozu alayım diye motor gücünü biraz arttırın 62 db kalıyor mu bi bakın o zaman...

bosch toz torbasız 66 db çoktan var

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Bel ağrısını önleyen ergonomik yapı
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir