Bu sabit diskin kabloya ihtiyacı yok!

Kabloya ya da internete ihtiyaç duymayan harici sabit disk: My Passport Wireless!

Bu sabit diskin kabloya ihtiyacı yok!

Bir Western Digital (NASDAQ: WDC) firması ve bağlantılı depolama çözümlerinde WD® bugün tüketicilerin içeriği kaydetmesini, buna erişmesini ve kaydedilen içeriği herhangi bir akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya başka bir aygıtla kablosuz paylaşmasını sağlayan, kullanımı kolay, Wi-Fi™ özellikli depolama sürücüsü My Passport® Wireless'ı tanıttı. My Passport Wireless sürücü sıkça iş seyahatine çıkanlardan yolculuk eden ailelere veya sahada çalışan yaratıcı uzmanlara kadar herkes için tüm bilgisayarları ve mobil aygıtları kablo ya da internet bağlantısı olmadan içeriğe bağlamanın basit bir yoludur. Ayrıca, kullanıcıların çok miktarda veri aktarması gerektiğinde, My Passport Wireless sürücüde yüksek hızlı USB 3.0 bağlantısını kullanma seçeneği vardır.

WD İçerik Çözümleri İşinin ve Dünya Çapındaki Satışların İcra Başkan Yardımcısı Jum Welsh "10. yıldönümünü kutladığımız şu günde, WD'nin My Passport® portatif sabit disk serisinin başarısı tartışılamaz. Yeni My Passport Wireless sürücümüz bugünün mobil tüketicisinin ortak sorununu çözerek gelişimi devam ettiriyor; sınırlı depolama kapasitesi olan çok sayıda aygıt olması ve buradaki içeriği boşaltmanın ve hareket halindeyken boş alan yaratmanın hiçbir yolunun olmaması. Şimdi tüketicilerin elinde tüm aygıtlarındaki içeriği depolayabilecekleri ve bundan gittikleri her yerde yararlanabilecekleri tek bir sürücü olacak," diyor.

My Passport Wireless sürücü en çok sekiz aygıtın aynı anda bağlanmasını ve sürücüye kaydedilmiş içeriğe erişilmesini sağlayan kendi kablosuz ağını yayınlıyor. 500GB, 1TB veya 2TB modeller sayesinde kullanıcılar artık yüzlerce saatlik filmlerin ve şarkıların yanında, fotoğrafları ve diğer dijital dosyaları kaydedebilir ve bunlara tipik olarak minimum depolama kapasitesiyle sınırlanmış olan akıllı telefonlarından ve tabletlerinden erişebilir.

Portatif kablosuz sürücüdeki MIMO teknolojisine sahip Wireless N kablosuz performansını arttırarak kullanıcıların dosyalara hızla erişip bunları aktarabilmesini ve ayrıca aynı anda en çok dört tane HD videoyu oynatabilmesini sağlıyor. Tekrar şarj edilebilen gömme batarya ile altı saate kadar kullanım süresi ve 20 saate kadar standby gücü sunan bu sürücü mükemmel bir seyahat arkadaşı.

My Passport Wireless sürücü ile kullanıcılar WD'nin iOS® ya da Android™ mobil aygıtlar için ödüllü WD My Cloud® mobil uygulamasını kullanarak en sevdikleri dijital içeriğe her yerde, her zaman erişebilir. WD My Cloud mobil uygulaması bir My Passport Wireless sürücüye kolayca bağlanarak basit ürün kurulumunu yapar ve kurulumun ardından mobil uygulama sürücüdeki içerikte sezgisel gezinmeyi, bunları paylaşmayı ve oynatmayı sağlar. WD My Cloud uygulaması ayrıca My Passport Wireless sürücüsü olan WD My Cloud kişisel bulut depolama ailesindeki ve Dropbox™, OneDrive™ ve Google Drive™ gibi başlıca kamu bulut hizmetlerindeki içeriğe sadece bir uygulamadan erişimi sağlayarak kullanıcının bütün içeriğinin tek bir uygulama ve kullanıcı arayüzü çatısında birleşmesine yardım eder.

Önerilen Perakende Satış Fiyatı 500 GB için 199$+KDV, 1 TB için 249$+KDV, 2 TB için 299$+KDV'dir. My Cloud mobil uygulamasını App Store™ ve Google Play™'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

arkadaşlar sabit disk ile hard disk arasındaki fark nedir? ben pek anlamıyorum da yani ssd bunlardan farklı onu biliyorum da sabit disk ile hard disk farkını bilmiyorum. ha bir de ssd ile flash aynı galiba? bilen biri onu da açıklarsa sevinirim :) iyi günler.

@04 Eyl 2014 00:24 Sabit disk ve hard disk ikisi de aynı. Sadece isim olarak farklı. İster sabit disk de, istersen hard disk. Bir farkı yok.

verileri havdan çalcaklar artk

12:46 teşekkürler arkadaşım peki ssd ile flash'ın farkı nedir?

ssd il flash'ın farkını bilen var mı?

Bu ürünü nereden satın alabilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir