Bu ürün performans ustaları için

Logitech, yeni mouse'u Logitech® MX Master Wireless Mouse'u teknoloji tutkunları ile buluşturdu.

Bu ürün performans ustaları için

Logitech, performans ustası yeni mouse'u Logitech® MX Master Wireless Mouse'u teknoloji tutkunları ile buluşturdu. Hassasiyet, hız ve konfor açısından dikkat çeken MX Master, çoklu ekranlar, cihazlar ve işletim sistemlerinde kullanım kolaylığı sunuyor.

Şık tasarımı ile dikkat çeken Logitech MX Master Wireless Mouse'un programlanabilir çok yönlü kontrol, hız ve hassasiyet özellikleri olduğunu söyleyen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, MX Master'ın çok sayıda navigasyon seçeneği ve gelişmiş özellikler ile tasarlandığını da belirtti.

Logitech MX Revolution ve Logitech Performance MX'den oluşan serinin son üyesi Logitech MX Master Wireless Mouse ele uygun şekilde, konfor, hız ve kontrol için tasarlandı. Elinizi ve bileğinizi doğal pozisyonda kavrayan mouse, ergonomik tuşları ve kaydırma tekerleği ile akıcı bir kullanım deneyimini sunuyor.

Tarama yaparken tekerleği çevirme hızınıza göre otomatik olarak tıklatmalı kaydırma moddan yüksek-hızlı kaydırma moda otomatik geçiş yapabilen, hıza duyarlı tekerleğe sahip Logitech MX Master Kablosuz Mouse sayesinde tek çevirme hareketiyle sayfalar arasında kolayca geçiş sağlayabilirsiniz. Logitech MX Master Kablosuz Mouse tekerleği çevirme hızınıza göre otomatik olarak tıklamalı kaydırma modundan yüksek-hızlı kaydırma moduna otomatik geçiş yapabilen, hıza duyarlı tekerleğe ve sağ sol kaydırma yapmanızı sağlayan başparmak tekerleğine sahiptir. Windows® ya da Mac® bilgisayarınıza, Logitech Unifying alıcı veya Bluetooth® Akıllı Teknoloji ile bağlayabilirsiniz. Aynı anda masaüstü bilgisayar, laptop ya da tablet gibi üç farklı cihazla eşleştirebileceğiniz MX Master'ın, Easy-SwitchTM butonuna tek dokunuşla seçtiğiniz cihazlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca mouse'un üstünde Mac® bilgisayarınızdaki dokunmatik hareketleri atayabileceğiniz özelleştirilebilir bir tuş bulunmaktadır.

Şarj edilebilir bataryası bulunan MX Master full şarj ile 40 gün kullanılabilir; dört dakika şarj ile bir günlük kullanım sağlar. Üzerindeki ışık göstergesi ile şarjın azaldığını bildiren MX Master'ı şarj ederken de kullanmaya devam edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Logitech solak kullanıcıları ne zaman düşünecek ¿

@28 Mar 2015 19:50 G300s kullan. iki elle de rahatça kullanılıyor.

@29 Mar 2015 15:58 Şu tam garantisi bittiği zaman çift tıklama yada tıklamama sorunuyla forumların dolup taştığı G300 mü :)

@31 Mar 2015 10:46 bu gibi komik şeyleri kim uyduruyor tam bilmiyorum ama 4.5 senedir rahat rahat kullanıyorum emin olabilirsin.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost