Bulunduğunuz yeri İngiltere yapın!

Stratosfer.co.uk bulunduğunuz yeri İngiltere yapan VPN!

Bulunduğunuz yeri İngiltere yapın!

Her cihazdan ayrı ayrı ayar yapmaya gerek bırakmayan,  güvenilir VPN hizmeti veren Stratosfer.co.uk artık Türkiye'de de hizmet vermeye başladı.

Kullandığı teknolojiler ile bulunduğunuz yerde güvenilir bir VPN bulutu oluşturan Stratosfer.co.uk, bu sayede bütün cihazlarınızı ayrı ayrı ayarlamadan hızlıca güvenli internete girmenize imkan sağlar. Çevrimiçi güvenliğin ve kişisel verilerin korunmasının bir hak olduğu günümüzde kullanıcıların bu gereklerini sağlayabilmeleri amacı ile kurulan Stratosfer.co.uk, Türkiye'ye de hizmet vermeye başladı.

Türkiye'de hizmetini Türkçe olarak verecek olan Stratosfer.co.uk'in müşterileri arasında, Türkiye'de yaşayan expatlardan, hassas verisi bulunan avukatlar, danışmanlar, muhasebeciler, şirket yöneticileri, politikacılar mevcut.

Stratosfer.co.uk ülke müdürü Atıf Ünaldı yaptığı açıklamada "İnternet artık 1990'larda olduğu gibi saf ve temiz değil. Bu nedenle kişisel güvenliğe daha çok dikkat ve emek harcamak gerekiyor. Bütün iletişimimizi yaptığımız bu mecrada, kişisel verilerimizin güvenliğini sağlamamak, perdeleri açık bir evde yaşamaya benziyor. İçerde hukuksuz bir şey yapmıyoruz, isteyen evimizi gözetleyebilir nasıl diyemiyorsak, bunu internet bağlantımız için de  diyemeyiz. Kişisel güvenliğine önem veren herkesi bu sebeple stratosfer.co.uk'i incelemeye davet ediyorum."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

"Türkiye'ye" değil, "Türkiye'de" kelimelerinin altını çizmek lazım. CEO'su Türkiye'de yaşayan VPN seve seve her tür bilgiyi verir istendiğinde. Ben güvenmem, sizi bilemem

@05 Eki 2014 00:13 katılıyorum

@05 Eki 2014 00:13 ülke zaten BBG evine dönmüş devleti bile izliyip dinliyorlar sizin izlenmediğinizi mi düşünüyorsunuz

Bu da MI6 in yeni uygulaması. Hemen düşün, hemen...

oo reklam alırım bi dal

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir