Büyük iPhone neye benzeyebilir?

iPhone 6 daha büyük, 4.7 inç'lik veya 5.5 inç'lik bir ekranla gelirse nasıl görünebilir? İşte cevap!

  • Zeynel A. Öztürk
Büyük iPhone neye benzeyebilir?

Apple kullanıcılarının bir bölümü, büyük ekranlı rakip ceplere kıskanarak bakıyorlar. Telefonları büyütmeye soğuk bakmadığını iPhone 5 ile gösteren Apple'ın gelece için daha da büyük iPhone'lar planlayıp planlamadığı kesin olarak bilinmiyor. Ancak bu, Apple hayranı tasarımcıların hayal kurmalarına engel değil.

Daha önce de iWatch ve iPhone Air konseptlerini gösteren İtalyan tasarımcı Federico Ciccarese, bu kez 4.7 inç'lik ve 5.5 inç'lik bir iPhone 6'nın neye benzeyebileceğini bizlerden gizlemedi.

Ciccarese'e göre 4.7 inç'lik iPhone 750x1.338 çözünürlük, 5.5 inç'lik iPhone ise 878x1.568 çözünürlük sunuyor. Tasarımcı bu bilgileri ortaya çıkan Apple raporlarından almış.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Android işletim sistemli cihazımdan direk İphone a geçerim. :)

Daha ince, çerçeve kalınlığı daha az bir telefon her zaman kazanır, açık ve net.

bence bunlar abartılmış tasarım apple in her zaman ki gibi aynı tasarımı kullanacağından eminim ekran boyutu olarak ta 4.5 inch e geçeceğini düşünüyorum

Htc one kopy :)

harika gözüküyor....

4.5 inçle gelirse dua edin 4.7 zor gibi normal model için

htc one copy

Bir vakit chip en kötü photoshop vakaları diye bir haber yayınlamıştı. O haberdeki listeye yeni bir güncelleme yapsın bence.

Yine aynı görünümlü bir tel çokarır fazla bişey beklemeyin.

HTC ONE KOPYASI

4.7 bile bence cok buyuk 4.5 daha ideal.

Ben iphone5' imin 4" olmasını tek elle kullanım açısından kötü bulurken inşaallah geçici bir modaya kapılıpta büyütmez Apple. Tablet isteyen tablet alsın, telefon isteyen telefon. Travesti telefon istemiyorum ben kardeşim. Elbette egzajere ürünlerin talipleri olur piyasada ama zaten bunun için Samsung yok mu? Yaw inanılmaz komik buluyorum bu phabletleri kulağına götüren insanları görünce. Hani telefon özelliği olmasa akıllı cihaz, taşınabilirlik falan için iyi olabilir ama n'olur kulağınıza götürmeyin, kulaklık falan kullanın bari, çok ucube oluyor.

yaw tamam da yıllardır aynı tasarımı boyle olacak olacak diye haber yapiyolar. olmicak olm anlayin artik boyke olmicak tutup ekrani koselere cekmekle oluyor o isler oyle.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost