Çalışan haldeki bir "iPhone 6" sızdı!

iPhone 6, çalışır halde ilk defa sızdı... Ama bu sızanın gerçekten iPhone 6 olması biraz zor!

  • Zeynel A. Öztürk
Çalışan haldeki bir "iPhone 6" sızdı!

Her sene yeni bir iPhone'un merakla beklenmesi, özellikle Çin'den çeşitli iPhone kopyalarının ortaya çıkmasıyla sonuçlanıyor. iPhone 6'ya ait olduğunu düşündüğümüz birçok sızıntıyla karşılaştık, ancak bu seferki sızıntıdaki cep, iPhone 6'yı ilk kez çalışır halde gösteriyor. Tabi bu cep eğer gerçekse.

Nowhereelse web sitesinin sızdırdığı telefon, daha önceki sızıntılarda gördüğümüz boş iPhone 6 gövdelerine oldukça benzer bir gövdeye sahip. Ancak şüphe çeken birkaç detay, onun gerçek olmadığını ele veriyor gibi. Arka taraftaki kameranın dışarıya doğru çıkıntı yapmış olması, daha önceki iPhone'larda rastlamadığımız bir durum. Gövdenin kalitesi de Apple standartlarına yetişmiyor gibi görünüyor.

Bu kopyanın daha önceki sızıntılardaki telefonlara bakılarak üretilmiş olma ihtimali yüksek. iPhone 6'nın daha önce sızan görüntülerinin de gerçek olduğunu henüz doğrulayamıyoruz, ancak bu iPhone 6'nın bir kopya olduğunu anlamak o kadar da zor değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

en üstte saat 17:47 ancak ikondaki saat 21:40 civarı kesinlikle çakma

"Arka taraftaki kameranın dışarıya doğru çıkıntı yapmış olması, daha önceki iPhone'larda rastlamadığımız bir durum." demişsiniz. Bu ne kadar doğrudur bilinmez ama, bu yeni sızıntılara göre yeni iPhone, iPod 5'teki kadar ince olacak ve iPod5'i de incelerseniz göreceksiniz ki onun da kamerası çıkıntılı...

failed ios7 and iphone 6

çöp... sadece çöp...

Cikik kamera ipod touchtada var zaten iphoneu bence ipod toucha benzetmeye calisiyolar

Çıkık kamera Ipod Touch 5.Nesil de var oradan esinlenmiş olabilir hemen böyle bir şey yok havalarına girmeyelim!!

kopya olduğunu anlamak o kadar da zor değil demiiş ama paylaşma gereğide duymuş adam

Birde sızıntılarda apple logosu sanki ışıklı olacakmış gibi aynı macbooklardaki gibi. Çünkü kalıplarda apple logosu boş görülüyor genelde..

aptal gibi iphone 5s satıp lg g2 aldım. lg ekranda sarı çizgiler var. lg samsung uzak durun. iphone hurdası bile hepsine değer

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play