CHIPTV'de Teknik Servis konusunu ele aldık!

CHIP Online TechTalk canlı yayınlarında bu hafta, ünlü markaların Teknik Servislerini ele aldık!

Oynat Teknik Servisleri konuştuk! CHIP Online TechTalk canlı yayınlarında bu hafta, ünlü markaların Teknik Servislerini ele aldık!

CHIP Online TechTalk canlı yayınlarında bugün, Türkiye'de teknolojinin belki de en çok tartışılan konusu olan Teknik Servis hizmetlerini ele aldık.

Ünlü markaların teknik servislerini değerlendirdiğimiz bugünkü canlı yayınımızı kaçıranlar, hemen yukarıdan tekrarını izleyebilirler.

Yayına katılan ve bizlere markaların teknik servisleriyle ilgili yaşadıkları problemleri ve aldıkları başarılı hizmetleri ileten izleyicilerimize teşekkür ederiz. Bizleri izleyen takipçilerimizin sorunlarını ilgili mecralara ulaştırabildiysek ne mutlu bize.

Bir sonraki yayında görüşmek üzere!

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

o telpanın ve general mobile'ın allah belalarını versin.

İşlenen konu ve ilginiz çok güzel ancak sunumun biraz daha canlı olması programı çekici kılacaktır. Tekrarından takip etmek istedim ama maalesef devam edemedim. Saygılar.

@22 Ağustos 2015 11:51 40. dakkadan sonra şahlanıyo program bak bi :D

canonun servis ve canon tr çok çakal bi firma birdaha asla canon ürünleri almam paranla rezil oluyorsun ,birde multimedya disp olan hiç bir ürünü almam ürün alırken disp firmasını kontrol ederim.

@23 Ağustos 2015 12:13 benim canon yazıcı 350 tl di alalı 15 gün oldu orj setup kartuşları daha bitmedi arızalandı makine servise gönderdim garanti dışı bıraktıkları gibi birde 820 tl ücret çıkartmışlar . tüketici hakem heyetine başvurdum 5 ay sonra karar çıktı aldım 350tl mi bittim epson aldım şimdi kafam rahat.

sony z serisi şarj pağı zamanla sorun çıkartmaya başlıyor bunun çzümü kapağın cobtası kirlendiği için yapıyor ıslak bezle silerseniz sorunun giderildiğini görürsünüz paylaşıyım dedim bunun için servise gitmeyin boşa he tüm contalı kapoklı telerde aynı yöntemle düzeltilebilir.

tüketici kanunu değişmişti 2015 başlarında yasaya göre 6 ay içinde ürün arızalanırsa il gün alınmış gibi davranılır tamir veya para iadesi alınabilir, bu kanundan sonra çakal servisler firmalar kendini belli etmeye başladı etrafta çokğu kişinin ürünleri 6 ay içinde servise gönderdiği taktirde çakal firmalar kulanıcı ahatası deyip garanti dışı bırakıyor uste tamir ücreti istiyor tü hak heye tine başvurmak gerekiyor bu durumda ama 6aya kadar uzuyor oda

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir