Çok fonksiyonlu su yatağı!

Havuzunuzda yüzen masaj koltuğunuzda rahatlıyorsunuz, peki ama ya bir şeyler ters giderse!

Çok fonksiyonlu su yatağı!

Yaz sıcağının kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde havuzda su yatağında dinlenmek gibisi yok. Peki ama bu yatak masaj yapsa nasıl olur?

3 masaj modu, bir çift 2 watt'lık hoparlörü ve iPod girişi bulunan iPod Stereo Pool Oasis yazın keyfini çıkarmak isteyenler için biçilmiş kaftan. Diğer mp3 çalarlarında bu seçeneklere eklemesi mümkün ama bunun için ekstra bedel ödenmesi gerekiyor.

Fakat bu rahatlığın işkenceye dönüşme ihtimali de var. Elektrik çarpması ve o çok sevdiğiniz iPod'unuzun mahvolması bunlardan yalnızca bir kaçı. Hele bir de işin içine alkollü içecek girerse olacakları hayal edin.

Eğer bütün bunları göze alıyorsanız 200 dolara böyle bir ürüne sahip olabilirsiniz. Ama bizden tavsiye, eğer yazı daha güzel değerlendirmek istiyorsanız en azından dinlenme sürenizde teknolojiden uzak, güzel bir zaman geçirmelisiniz.

Yaşar Tuna Zorlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Niye teknolojiden uzakmış canım. Bu teknoloji insanların hayatını kolaylaştırmak için yokmuydu. Madem bizi bu kadar yoruyo niye kullanıyoruz yaw. Havuzda müzik dinlemek istersem gramafon mu koyacam yani su yatağının yanına 8).

iPodu kaybedip de üzerine 200 dolar ödemek gibi geldi bana

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir