Çok özel bir iPod touch: Prince-Edition

Tasarımda sınır yok: Apple'ın dokunmatik MP3 çaları iPod touch da özel üretim kervanına katıldı...

  • Halil Mollaoğlu
Çok özel bir iPod touch: Prince-Edition
iPod Touch: Prince Edition.

Artık iPod touch'ın sınırlı sayıda üretilen ve Prince-Edition olarak adlandırılan sürümünü temin etmek mümkün: Fiyatı 2.100 dolar. 16 GB bellekli normal bir iPod touch'ın fiyatı yaklaşık 420 dolar. Bu özel sürümde iPod mor renge boyanmış, arka tarafından bir Prens sembolü var stok sayısı 950 adet ile sınırlı.

iPod'da sanatçının 15 adet canlı şarkısı ve 40 dakikalık bir konser videosu var: Londra O2 Arena'da gerçekleşmiş "21 Nights" konseri. Cihazın ismi "Prince Opus iPod" ve princeopus.com adresinden sipariş edilebiliyor. Doğrudan satın almak mümkün değil. 950 cihaz, satın almak için kaydolan kişiler arasında rastgele dağıtılıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Yine insanları dolandırma politikası daha. Türkiye'ye denesinler böyle kampanyaları bakalım cihazlar ellerinde patlar akılları başlarına gelir.

o Beşiktaş Logosuda ne öyle Chip logosunun yanındaki ;))

prens işareti olunca noluo olmaınca noluo ve hiç güzel durmamış aletin karizmasını bozmuş.

Usa da millet kuyruga giriyor :D biz de ne oluyo acaba yok yani emekli maaşımız 600 e yakın olmalı :d herhalde aç yatar kalkarsa 1 yıl içersinde alırız.

ne kadar saçma ya ...neymiş efendim arkasında bilmemne prens işareti varmış..bunu alacak kadar saf biri var mı merak ediyorum..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir