Cougar'dan Göz Alıcı RGB Kasa: Panzer EVO RGB

Cougar, oyun tutkunlarının beğenisini kazanacak yeni RGB kasası Panzer EVO RGB'yi ortaya çıkardı!

Cougar'dan Göz Alıcı RGB Kasa: Panzer EVO RGB

COUGAR, Panzer Full Tower serisinin son ve en güçlü sürümü Panzer EVO RGB'yi duyurdu. Dört temperli cam kapağı, güçlü RGB aydınlatması ve seriyi karakterize eden endüstriyel ilham tasarımını bir araya getiren yeni kasa, bolca alan ve estetik sunuyor.

Adından da anlayacağınız üzere, RGB aydınlatma bu kasanın güçlü yanlarından bir tanesi. Kasa sadece dört güçlü Vortex RGB fanıyla gelmekle kalmıyor, aynı zamanda 8 COUGAR RGB fanı ve dört COUGAR RGB LED şeridi ve sürücü gerektirmeyen uzaktan kumandayı destekleyen COUGAR Core Box'ı da içeriyor. Böylece herhangi bir yazılım yüklemeden ve hiçbir uyumluluk sorunuyla karşılaşmadan 100'ün üzerinde RGB aydınlatma efektinden faydalanabiliyorsunuz.

Kasa, RGB fanların ve kullanıcının ekleyebileceği diğer aydınlatmaların görünebilmesi için üst, sol, sağ ve önünde dört temperli camla geliyor. Doğru oranda renklendirme sunması için büyük çaba gösterilen temperli camlar, ışıklandırma kullanılmadığında şık, koyu bir görünüm sunarken RGB efektleri açıldığında temiz bir görüntü sağlıyor. Böylece kasa, bilgisayar hem kapalıyken, hem de açıkken harika görünüyor.

Spesifikasyonlara gelince Panzer EVO RGB, Panzer Full Tower serisinin cömert geleneğini sürdürüyor: Kapsamlı anakart desteği; SSD'ler ve HDD'ler için bolca yuva; inanılmaz bağlantı desteği (ultra hızlı veri aktarımı için bir USB 3.1 Gen 2 Tip C bağlantısı dahil); maksimum uzunluğu 390mm olan dört adete kadar grafik kartı desteği. Panzer EVO RGB, hayalinizdeki oyun bilgisayarını oluşturmak ve oyunları ultra ayarlarda oynamak için ideal.

İyi Soğutma Desteği

Soğutma desteği yeterli olmayan bir oyun kasasının eksiksiz olduğu söylenemez. COUGAR her zaman olduğu gibi bu önemli noktayı atlamıyor: Dört radyatör desteği (ön ve üst kapakların arkasında 360mm'ye kadar) ve sekiz adede kadar fan, oyun tutkunlarının her bir kurulum için yerinde bir çözüm yaratmasını sağlıyor.

Panzer EVO, Haziran ayında ABD'de 219 USD'lik önerilen fiyatıyla satışa sunulacak. Küresel pazarlardaki kullanılabilirlik hakkında daha fazla bilgi için COUGAR web sitesinde Satış Noktaları bölümüne göz atabilirsiniz

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz