Curved UHD TV, tek ekranda 4 içerik sunuyor

Samsung Curved UHD TV ile tek ekranda 4 içeriğin keyfini çıkarın.

Tek ekranda 4 içerik

Samsung, geçtiğimiz yıl Türkiye'de de piyasaya sunulan Kavisli UHD TV'ler ile tek ekranda birden fazla içerik keyfi sunuyor. Farklı açılardan bakıldığında da iki kat canlı ve parlak görüntü veren Samsung Curved UHD TV, Multi-Link Screen özelliğiyle harika çoklu görev performansı sağlıyor.

Samsung'un Multi-Link Screen özelliği, çoklu ekran görüntüleme sağlayarak eğlence deneyimini tamamen yepyeni bir aşamaya taşıyor. Bu özellik, UHD ekranda dört farklı ekrana kadar aynı anda istediğiniz içeriklerin görüntülenmesini sağlıyor. Tüketiciler UHD ekranın bir kısmında canlı televizyon izlerken, diğerinde On TV özelliğine göz atabiliyor. Bu sırada dörde bölünmüş ekranın kalan iki parçasında da YouTube'dan video klipler izleyebiliyor ve izlemek için daha fazla içerik arayabiliyor. Böylece tek bir ekranda dört ayrı televizyon keyfi yaşanıyor.

Daha geniş, daha derin ve yüksek performans

Samsung Curved UHD TV'ler, Daha geniş ekran hissi, her noktadan eşit izleme mesafesi, daha az yansıma ve yüksek kontrast özelliğiyle televizyon izleme deneyimine yepyeni bir boyut getiriyor. Ön ve arka plan görüntüleri ayrıştırıp derinliği arttırarak sanal bir "3 boyut efekti" sunan ve böylece izleyiciye görüntünün içindeymiş hissi veren Otomatik Derinlik Geliştirici özelliği ve en iyi seyir deneyimine uygun kavis oranıyla da dikkat çekiyor.

Okuyucu Yorumları