Daha şimdiden iPhone 7S iddiaları!

Henüz çıkışına 18 ay var ama bu bile, iPhone 7S iddialarının ortada dolaşmasına engel olamıyor!

  • Ercan Uğurlu
Daha şimdiden iPhone 7S iddiaları!

Apple'ın uzunca bir süredir konuşululan "mini" iPhone'u, iPhone SE, kısa bir süre önce tanıtılmıştı. Şimdi gözler iPhone 7 üzerinde. Önümüzdeki eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 7, sızıntılarıyla gündemi meşgul ededursun, daha o çıkmadan sonraki muhtemel model iPhone 7S için söylentiler çıkmaya başladı bile. Gelen bilgilere göre iPhone 7S, 5.8 inç kavisli ekrana sahip olacak.

KGI analisti Ming-Chi Kuo'nun iddiasına göre, Apple'ın iki sonraki amirali iPhone 7S, hem ön hem arka yüzeyiyle kavisli hatlara sahip olacak. Öte yandan panel tarafında da farklılıklara gidileceği söylenen Apple'ın, iPhone 7S'te en büyük rakibi olan Samsung'un AMOLED paneline geçiş yapması bekleniyor.

Elbette bu analizler için biraz erken, fakat söz konusu Apple olunca, ürünlerin planlaması uzun zaman önce yapıldığı için analiz raporu o kadar da göz ardı edilecek türden değil. Bu iddiaların doğru olup olmadığı öğrenmek için bir süre; en azından 18 ay kadar beklememiz gerekecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

hacı abi naptın ya tmm kavisli ekranı anlarızda 5.8 ne iphone zaten küçük üretmenin peşinde abartı olmuş biraz bence

Yani S7`yi taklit edecek S7 7S olacak.

apple ios6 ve 4s zamanları çok iiyidi sonra güncelleme üstüne güncelleme çıkardı işletim sistemi üstüne sürekli degiştirdi ortalık çöp oldu

hep SAMSUNG taklidi ürünler birde utanmadan SAMSUNG'u dava eder...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost