Disney Infinity 2.0 artık Türkiye'de!

Dünya çapında oyunseverlerin büyük beğenisini kazanan Disney Infinity'nin yeni oyunu Türkiye'de!

Disney Infinity 2.0 artık Türkiye'de!

Dünya çapında oyunseverlerin büyük beğenisini kazanan Disney Infinity'nin yeni oyunu Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes dünya lansmanını takiben Türkiye'de de oyunseverlere Marvel Süper Kahramanıyla yepyeni serüvenlerin kapılarını aralamaya hazırlanıyor. 

The Walt Disney Company, Türkiye'deki konsol oyunları dağıtımında Aral ile ilerleme kararı aldı. Bu işbirliğinin ilk meyvesi olarak Aral, Disney Interactive ve Marvel'ın PlayStation®4 ve PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemleri, Microsoft Xbox One ve Microsoft Xbox 360 oyun ve eğlence sistemi ile Nintendo Wii U™ sistemi için geliştirdiği Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes oyununun Türkiye'deki satışlarını başlattı.

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes, NPD Group'un video oyun perakende satış verilerine göre geçen yılın 1 numaralı oyuncak/video oyun karışımının devam oyunu olma özelliği de taşıyor ve Aral ile Türk oyun severlere masal gibi bir dünyanın kapılarını aralamaya hazırlanıyor.

Pakette neler var?

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes Başlangıç Paketi içinde 2.0 oyun yazılımı, Disney Infinity 2.0 Tabanı,Marvel's The Avengers Oyun Seti ve üç karakter figürü (Iron Man, Black Widow ve Thor), iki Oyuncak Kutusu Oyun Diski, bir web şifresi kartı ve yeni Oyuncak Kutusu 2.0 ile yaratıcılıkla dolu sayısız saatler sizi bekliyor. Marvel'in Spider-Man ve Guardians of the Galaxy Oyun Setleri ve bu dünyalardan ek figürler ayrı satılacak. Geçen yılki Disney Infinity'deki tüm karakter ve Oyun Diskleri Oyuncak Kutusu 2.0 ile de uyumlu.

"Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes ile Marvel'in en ikonik karakterlerinden bazılarının yepyeni hikayelerini en büyük video oyun serilerinden birine getirdiklerini dile getiren Marvel Entertainment İnteraktif & Dijital Dağıtım Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Peter Phillips, "Bu Marvel tarihindeki en önemli oyunlardan biri ve inanıyoruz ki her yaştan hayranımız ve koleksiyoncular bu deneyim karşısında hayranlıklarını gizleyemeyecekler" diye konuştu.

"Disney Infinity'nin 2.0 versiyonunda oyununu neredeyse tüm özelliklerinde yenilikler yaparak dünyanın dört bir yanındaki Marvel hayranlarının tüm beklentilerini karşılamaya çalıştıklarını belirten Avalanche Software Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü John Blackburn, "İster tamamen yeni karakter yetenekleri ve savaş sistemleri ile oynasınlar, orijinalden dört kat daha büyük Oyun Setlerini keşfetsinler veya yeni Oyuncak Kutusunda dünyalar yaratsınlar, hayranlarımızın Disney Infinity'nin geçirdiği evrimden etkileneceklerine eminiz" dedi. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir