Dropbox ekip çalışmasını kolaylaştırıyor

Dropbox'ın en son güncellemesi ile beraber ekip çalışmaları kolaylaşıyor!

Dropbox'ın en son güncellemesi ile gelen kolaylık.

Proje kaynaklarınızı kaydetmek için kendi yöntemleriniz olduğuna eminiz ama yoğunlukla Dropbox'ı kullanıyor iseniz, en son güncelleme ile beraber işiniz oldukça kolaylaşıyor.

Artık, URL'leri masaüstü uygulamasına veya internet sitesine çekip bırakarak kaydedebiliyorsunuz. Bir kez eşleşme gerçekleştirildikten sonra da istediğiniz zaman tıklayarak açabiliyorsunuz.

Bir proje veya araştırma yazısı için ihtiyacınız olan bütün URL'leri bir klasörde tutabiliyorsunuz ve böylelikle de herhangi bir bilgisayardan bunlara ulaşmanız mümkün oluyor. Eğer bir ekip çalışması içerisindeyseniz, bu özellik daha da kullanışlı bir hale geliyor. Klasöre ulaşımı olan herkesin kullandıkları tarayıcının önemi olmadan kaynakları görebilmesi ve kendi kaynaklarını ekleyebilmesi, bu özelliği oldukça kullanışlı bir ekip aracı haline getiriyor.

Artık geri kalan insanların topladıkları kaynaklara ulaşamamak sebebi ile çalışmaya katılamama bahanesi ortadan kalkacak gibi gözüküyor.

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

eposta ile belirli bir tarih verip bu tarihe kadar dosyalarımı indireceği alan miktarına kadar azaltmazsam kendilerinin rastgele sileceklerini söyleyen ve daha sonra 30gb olan kullanım alanımı 3 gbta indiren dropbox bundan sonra ağzıyla kuş tutsa gözüme giremez . her reklamı yapılan yerde de bu kalleşliğini dile getirecem ki henüz kullanmamış olanlar çok daha kullanışlı ve verdikleri alan dropboxun verdiği alanın 20 katı olan bulut sitelerine yönelsinler.

@mabdussamed sen teknolojiy kullanmayi bilmiyorsan Dropbox napsin arkadasim. Ilk ciktigi gunden beri kullaniyorum ve her kullanim surem bittiginde yeni hesap acip 50 gb bedava aliyorum su ana kadar nokta kadar bilgim bile kaybolmadi...

@24 Ağustos 2015 00:12 Tüh be niye herkes düşünemiyor bunu doğru ya bir tek kullanmasını bilen varlık sensin burada çıkıp ukalca yorum yapmak yerine yardımcı olarak cevap yazsan benim gibi insanlarda ukalalığına ukalaca cevap vermeye gerek kalmasa

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir