Dünyanın En Yüksek Kapasiteli USB Flash Belleği

Kingston'dan dünyanın en yüksek kapasiteli USB Flash belleği geldi.

Kingston'dan 2TB'lık USB bellek!

Kingston Digital, dünyanın en yüksek kapasiteli USB Flash sürücüsü olan DataTraveler® Ultimate Generation Terabyte'ı (GT) tanıttı. DataTraveler Ultimate GT, 2TB'a kadar alan ve USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) performansı sunuyor.

Yoğun kullanıcılar bu sayede, tek bir 2TB sürücüde 70 saatlik 4K kalitesinde videoya kadar veri dahil olmak üzere, küçük bir alanda çok büyük miktarda veri saklayabilecek. Darbelere karşı dayanıklı olması için çinko alaşımlı metal bir gövdesi olan DataTraveler Ultimate GT, üst seviye bir tasarımın içerisinde üstün kalite sunuyor. Kingston'un yeni flash belleği, kompakt boyutu ile teknoloji meraklılarına olduğu kadar profesyonel kullanıcılara da yüksek kapasiteli verileri saklamanın ve aktarmanın kolay taşınabilir bir çözümünü sunuyor. Ayrıntılı bilgiyi referans tablosunda bulabilirsiniz.

Flash Bellek Ürünleri Müdürü Jean Wong, yaptığı açıklamada, "Kingston olarak limitleri hep zorluyoruz." dedi ve şöyle devam etti: "DataTraveler Ultimate GT ile kullanıcıların mobil olarak veri saklama kabiliyetini artırıyoruz. 2013'te piyasaya sunduğumuz 1TB kapasiteli sürücümüzün ardından kapasiteyi iki katına çıkararak çok iyi bir devam ürünü çıkarttık. Artık kullanıcılar çok daha büyük miktarda veriyi rahatlıkla saklayıp aktarabilecek."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Macbook Pro gibi minik ve ince cihazlara ek depolama sağlamaik için iyi. Keşke Type C'liside gelseydi. Geleceğe dönük olurdu. Sonuçta artık tüm telefon ve tabletler type-c'li olarak çıkacak. 50 dolarlık telefon ve tabletler hariç tabi

@04 Ocak 2017 23:40 Adaptör alırsın

2tb harici disk fiyatları 400TL civarından başlarken eminim bu kadar küçük bir depolama aygıtına 2TB için fiyat 1000TL den fazla olur. O kadar parayı da kaç kişi verir bilemem.

Sen de yorum yaz

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir