Dünyanın ilk 6.500 lümenli lazer projektörü!

Panasonic, dünyanın ilk 6.500 lümenli, 1 çipli DLP lazer projektörünü piyasaya sürdü.

Dünyanın ilk 6.500 lümenli lazer projektörü!

Şirketin mevcut Solid Shine™ projektör serisinin yeni üyeleri PT-RZ670 ve PT-RW630, lamba değiştirmeksizin 20.000 saat çalışma ömrü ile tüm açılardan kurulum özelliklerine sahip.

Panasonic Pazarlama Müdürü Hartmut Kulessa, yeni ürünlerle ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor: "RZ670 serisi, sergi ve müze uygulamaları için benzersiz bir kurulum kolaylığı sağlıyor. Aynı zamanda, kontrol odaları ve işaretler gibi kritik öneme sahip uygulamalarda da projektörün yapı kalitesinden ve mutlak güvenilirliğinden faydalanılabiliyor."

PT-RZ670 ve PT-RW630, 6.500 lümen parlaklık derecelerinin yanı sıra WUXGA ve WXGA ile ön plana çıkıyor. Lazer ışık kaynağı ile çalışan projektörler, lamba veya filtre değişimi gerektirmiyor ve kullanıma bağlı olarak en az 20.000 saat civarında lazer ışık kaynağı çalışma süresi sunuyor.

Cihazın kolay kurulum esnekliği dikey ve yatay kuruluma izin veriyor ve geleneksel bir lamba kaynaklı projeksiyonun aksine, lazer ışık kaynağı üzerinde herhangi bir etki yaratmaksızın 360 derecelik dikey/yatay/eğik projeksiyona olanak tanıyor.

Projektörler aynı zamanda, dijital sinyallerin (HDMI, sıkıştırılmamış HD video ve kontrol sinyalleri) tek bir LAN kablosu ile 100 m (328 ft)'ye kadar aktarılmasını sağlayan Digital Link™ ile uyumlu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

pd ve barco projeksiyonda kraldır.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir