Educashow fuarı kapılarını açıyor!

Heyecan veren okul teknolojilerinin ve ekipmanların gösterileceği dev fuar, başlıyor!

Educashow fuarı kapılarını açıyor!

Türkiye'nin en prestijli eğitim platformu olan Educashow, 31 Mart - 3 Nisan tarihleri arasında kapılarını dokuzuncu kez açıyor .

İstanbul'un kalbi, Taksim Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan Educashow Okul Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı'nın bu yıl beş önemli gündem maddesi bulunuyor.

Bunlardan "Eğitim Yatırımcıları Zirvesi" Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyor. Dört günlük organizasyonun ilk günü olan 31 Mart günü düzenlenecek olan Eğitim Yatırımcıları Zirvesi, sınırlı katılım ve kapalı oturumlar şeklinde gerçekleştirilecek. Milli Eğitim Bakanlığı ile ilgili müdürlüklerin yanı sıra Türkiye'nin her yerinden özel okul sahipleri ve eğitim yatırımcılarının katılacağı Zirve'nin ana teması ise; "Özel Okulculuğun Geleceği". Zirve programının alt başlıkları ise şöyle: "Yerelde ve Globalde Özel  Okul Markalarını Oluşturma", "Özel Okulculukta Büyüme Stratejileri: Yatırım Alma, Birleşme ve Satın Alma", "Özel Okul Sektöründe Gayrimenkul Yatırımcıları ve Okul İşletmeleri İçin Yeni Fırsatlar".

Onur konuğu Ralph Tabberer

Eğitim Yatırımcıları Zirvesi'nin en önemli konuğu ise sınırların ötesinden, Birleşik Krallık'tan geliyor. Uzun yıllar Birleşik Krallık Okulları Genel Direktörlüğü görevinde bulunan Profesör Ralph Tabberer, ülkesinde 23 bin devlet okulunun gelişimini arttırması ve performansını yükseltmesi ile adından sıkça söz ettiren eğitim uzmanı. BBD Education, yatırımcılara, okul zincirlerine, hükümetlere ve yeni okul kuranlara danışmanlık veren uluslararası bir organizasyon. Tabberer ve ekibi 2016 yılı itibariyle Türkiye, Hindistan, Malezya, Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya,  Mısır, Lübnan ve Kuveyt'deki yapılara hizmet verecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Educashow fuarı kapılarını açıyor!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir