Efsane oyunlarda yılbaşı indirimi

"Wolfenstein" ve "The Elder Scrolls" oyunlarının meraklılarına güzel haber!

Efsane oyunlarda yılbaşı indirimi

Türkiye'de Bilkom ve Tradeks işbirliği ile satışa sunulan oyunlarda yılbaşı indirimi! Wolfenstein ve The Elder Scrolls, 49.99 TL'den başlayan fiyatlarla oyun meraklılarıyla buluşuyor. Tüm D&R, Teknosa, Bimeks, Gold ve Mediamarkt mağazalarında geçerli olacak kampanyanın 2015 yılında da devam edeceği bilgisi de paylaşıldı.

Oyunseverlere yeni yıl sürprizi!

Kampanya kapsamında özellikle 90'lı yıllarda bir fenomen haline gelen Nazilerin ikinci dünya savaşını kazandığı bir evrende BJ Blazkowicz'in mücadelesini konu alan "Wolfenstein: The New Order" oyununun PC sürümü 89,00 TL'den satışa sunulurken, Playstation 3 ve XBOX 360 sürümünün tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 119,00 TL, Playstation 4 ise 159 TL olarak belirlendi.

The Elder Scrolls Online'da yılbaşı indirimi!

Yeni yıl öncesi bir diğer sürpriz ise The Elder Scrolls hayranları için geldi. Oyun dünyasında RPG (Role-Playing Game/ Rol Yapma Oyunu) olarak bilinen, oyuncuların kurgusal bir sahnede karakterlerin rollerini üstlendikleri, The Elder Scrolls Online'ın tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 169,99 TL'den 49,99 TL'ye düşerken; oyunla birlikte verilen 60 günlük Time Card hediyesinin de devam edeceği açıklandı. Böylece oyun meraklılarına tam 90 gün boyunca bedava oyun oynama süresi sunan Bilkom, The Elder Scrolls Online'ın fiyatının Time Card'ın yarısı durumunda olduğunun bilgisini verdi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Steam'de oyunlar daha ucuz. Türkiye'de halen çok pahalı fahiş fiyata satıyorlar malesef. Eğlence vergisi denilen fazladan 25% ÖTV var ne yazık ki.

Steam de daha ucuz.

Kanka matematikten odev var miydi ya ?

@29 Kas 2014 18:49 yok kanka fizik var

Steam varken değmez. Boşuna vergi parası odemeyin arkadaslar. Steam e gelin.

Başka bir yerde Wolfenstein: The New Order 89 TL'den 44,50 TL'ye, The Elder Scrolls Online 89 TL'den 30,26 TL'ye düşmüş. Onlar indirimse bunlar nedir acaba?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir