Elektrik dalgalanmalarına kurban vermeyin!

Akım korumalı bu prizler, elektronik cihazları elektriksel sorunlara karşı koruyor!

Bu prizler akım korumalı

FSP Akım korumalı prizler, elektronik cihazları voltaj dalgalanmasına ve yıldırım düşmesine karşı korumakla kalmaz. Aynı zamanda cihazların açılıp kapanması sırasında oluşabilecek elektriksel dengesizliklerden doğan kümülatif ve kalıcı hasarlara engel olur.

Ürün Özellikleri

Gerilim Sınıfı: 16A, 250V, 50 Hz
Priz Tipi ve Adeti: 6 SCHUKO, Avrupa Tipi
Kablo Özelliği: H05W-F, 3G, 1.5 mm
Kablo Uzunluğu: 1.7 metre
Güvenlik Onayları: TUV GS (GE Type) / TUV

- Şık ve güvenilir tasarım
- Dahili emniyet kilidi
- 3 hatlı güvenilir akım koruması
- 2 adet USB şarj çıkışı

Daha geniş bilgi için www.fsp-europe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Geçenlerde bir elektrikçiye gittim.Akım korumalı priz var mı diye sordum.Öyle birşey yok dedi.Ben var, internette filan da satılıyor dedim.Adam ben 35 yıllık elektrikçiyim öyle birşey bilmiyorum dedi.Başka bir dükkandan aldım getirdim gösterdim yine akım korumalı priz denen bir prizin olduğuna ikna edemedim.

@22 Mart 2015 19:33 Kaliteli akım korumalı prizlerin içinde elektronik devre bulunur. Piyasadaki elektrikçilerin bir çoğu o devrenin üzerindeki elemanların ne olduğunu bilmesini bırakın daha görmemişlerdir bile. O sebeple bu tip elektrikçilere bekleme yapma devam et demekte fayda var.

Normal prizle akım korumalının içini açtım, ikiside aynıydı :S

@23 Mart 2015 10:12 Şaka yapıyorsun sanırım. Kesinlikle kullanıcı yarar görür. Kendimden biliyorum. Kullandım ve yarar gördüm. Burada, bize kendimizi ifade etme fırsatı vermişseler, çevremizi ve okuyucuları doğru yönlendirmek gibi bir sorumluluğumuz var.

Sürekli yüksek güçte elektrik motorlarının devreye girip çıktığı işyerimin ofisinde kullandım. Hemen hemen her hafta mutlaka ofiste bir arıza yaşıyorduk. Bu ürünü kullanmaya başladık. Bilgisayar ve telefon arızalarımız çok ciddi anlamda (yaklaşık %90 civarında diyebilirim) azaldı. Kesinlikle yararlı bir şey. Sık arıza olan ofis, ev vb. yerlerde harcamayı çok çabuk amorti ettiğinizi siz de göreceksiniz. Ancak marka seçimini, çevrenize danışarak yapmanız yararlı olur

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play