En iyi 22 Android telefon!

Galaxy S3 ve diğerleri: Son döneme damga vuran, en iyi 22 Android cebi seçtik...

  • Mehmet Ali Bahıt
En iyi 22 Android telefon!

Cep telefonu piyasası Apple'ın merakla beklenen yeni telefonu iPhone 5'i çıkarmasıyla iyice kızıştı.  Ancak herkes Apple hayranı değil, hatta bazı tüketiciler Apple kullanmaktan özellikle kaçınıyor. Eğer sizin tercihiniz de Android'se, en iyi 22 Android telefonu sizin için bir araya getirdik. Bu listede en güçlü, en hızlı, en kaliteli Android ceplerini bulacaksınız.

Bu telefonlardan bazıları, her ne kadar ülkemizde şu anda pek bir yararı olmasa da, LTE desteğine sahip. Üstelik bu işlev iPhone 5'te, örneğin Almanya'da olduğu gibi sadece bazı operatörlerle sınırlı değil. Telefonların bir kısmı dört çekirdekli işlemcileri ve dev ekranları ile göz kamaştırıyor. 

Listenin üst sıralarında yer alan telefonların büyük kısmı Android 4.1 güncellemesini resmi olarak onayladı, bu da performansın daha da iyi olacağı anlamına geliyor.

Galerimizde bu 22 telefonu, bütün özellikleri ile ve 22'den 1'e geri sayımla bulabilirsiniz. Tıklayın....

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

ilginç bir sıralama olmuş. galaxy s advance'ın note, galaxy nexus, xperia s in önüne geçmesi ilginç

bunların hepsini büyük bir battal poşete koyun ağzını sıkıca bağlayın hava almasın ve direkt halkalıda ki büyük çöplüğe atın gitsin. sonra arkanıza bile bakmadan oradan uzaklaşın...

@08 Eki 2012 14:46 sonra koyun gibi phone mı alalım? Hiç sanmıyorum.

Nerdeyse yarısı samsung chip samsung türkiye gibi

İLK SIRADA GALAXY NOTE2 OLMALIYDI.

ben en cok blackberriyi seviyorum

galaxy nexusu begeniyorum

Şu listeleri galery yerine tek sayfada güzelce anlatsanız daha güzel olmaz mı ? Galeri gördüğüm kapatıyorum çünkü tıkla tıkla 3. sayfada kapatıyorum Ya da kısa bir video hazırlasanız çok daha güzel olmaz mı ? Not: Sadece benim şahsi fikrim yanlış anlamayın

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play