En yeni 7 WhatsApp özelliği!

WhatsApp'a son güncellemelerle ilave edilen bu yeni özelliklerden haberiniz var mı?

En yeni 7 WhatsApp özelliği!

Facebook'un kontrolündeki anlık mesajlaşma hizmeti WhatsApp, dünyanın en hızlı büyüyen sosyal ağlarından bir tanesi. Uygulama, milyonlarca kullanıcının talebiyle başa çıkabilmek için yeni işlevlerle sıkça güncelleniyor.

Sizi WhatsApp uzmanı yapacak ipuçlarımızın üzerinden birkaç ay geçti. Geliştiriciler, o günden bu yana WhatsApp'a bir dizi yenilik ekleyerek uygulamayı eskisinden de iyi bir hale getirdiler. Bu yüzden bahsedeceğimiz yenilikler için WhatsApp'ın en son sürümüne (2.12.51) ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Android için indirin: WhatsApp

iOS için indirin: WhatsApp

Yakınlaştırın, öne çıkartın ve videoları düzenleyin

Yeni güncelleme, indirdiğiniz videolara "çimdikleyerek yakınlaşma" hareketini uygulamanıza izin veriyor.  Bir başka yeni seçenek ise videoları yüzen bir pencerede, aynı YouTube'da olduğu gibi açmanıza izin veriyor. Bu sayede video çalmaya devam ederken diğer WhatsApp mesajlarınıza bakabiliyorsunuz.

Son olarak WhatsApp, kırpma, kısaltma gibi basit video düzenleme işlevlerini de artık destekliyor.

PDF gönderme

İnternet, çoğu PDF formatında ücretsiz ekitapla kaynıyor. Bulduğunuzun PDF'leri bugüne kadar WhatsApp üzerinden arkadaşınızla paylaşamıyordunuz, ancak yapılan değişiklik sayesinde PDF'leri ve diğer popüler belge biçimlerini arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
En yeni 7 WhatsApp özelliği!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir