Evin her yerinde yüksek hızda Wi-Fi için

TP-LINK, evlerde WiFi çekmeyen 'ölü bölge' sorununu çözen, yüksek hız destekli yeni menzil genişleticisini satışa sunuyor.

Evin her yerinde yüksek hızda Wi-Fi için

Kablosuz ağ ürünleri alanında zengin ürün grubu ile her ihtiyaca çözüm sağlayan TP-LINK, evlerde, ofislerde WiFi çekmeyen noktalar için yeni bir ürünü satışa sunuyor. 'Ölü bölge' sorununa tek bir ürün ile ve kolayca çözüm sağlayan TP-LINK'in yeni menzil genişleticisi (range extender) RE350, yüksek hız desteği ile de dikkat çekiyor.

Evde/ofiste WiFi sinyallerinin ulaşamadığı noktalara da düzenli ve hızlı sinyal ulaşmasını sağlayan RE350, çift kanal desteği ve yüksek bağlantı hızıyla evin her yerinde internet keyfi sunuyor. AC destekli olan ürün, toplamda 1.2Gbps kablosuz hızlara (5GHz 867Mbps, 2.4GHz 300Mbps) ulaşabiliyor. Bu sayede hem evin her yerinde, hem birden fazla cihazla, hem de yüksek hız gerektiren uygulamaları aynı anda sorunsuz olarak yapabilme olanağı veriyor. 4K film izleme, online oyun oynama gibi uygulamalar her yerde kesintisiz olarak yapılabiliyor.

Hem Menzil Genişletici Hem Erişim Noktası

RE350, AC desteğinin yanında dışında yer alan çift kanal destekli antenleri sayesinde daha uzağa ve daha güçlü sinyal yayabiliyor. Ürünün altında yer alan Ethernet bağlantı noktası, sadece kablo ile internete bağlanan oyun konsolu, akıllı TV gibi cihazları doğrudan menzil genişleticiye bağlama olanağı sunuyor. Ayrıca bu Ethernet bağlantı noktası, RE350'yi bir kablosuz erişim noktası haline de getirmeye yarıyor. Kablolu internet bağlantısının Ethernet kablosunu RE350'ye takarak, çift kanallı kablosuz bir bağlantı elde edilebiliyor. Üstelik RE350, diğer menzil genişleticilerden farklı olarak modem ya da yönlendiricide bir sorun nedeniyle tek kanalın çalışamadığı durumlarda da çift kanallı kablosuz ağı evin her noktasına ulaştırabiliyor.

Dakikalar İçinde Kurulum Kolaylığı

RE350'nin kurulumu da son derece kolay ve hızlı. Menzil genişleticiyi yerleştirmek için en uygun noktayı, sinyal genişleticinin üzerinde yer alan sinyal ışığı sayesinde bulup, mavi sinyal ışığı alınan noktada cihazı prize takmak yeterli oluyor. Her marka ve model modem/router ile uyumlu olan cihaz, akıllı telefon üzerinden kurulup yönetilebiliyor. TP-LINK'in hem Android hem de iOS uyumlu olan Tether uygulaması sayesinde cihazın kurulumu akıllı telefonlardan basitçe yapılabiliyor.

TP-LINK RE350 menzil genişleticinin tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 74 USD olarak açıklanıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Fiyatı da güzelmiş.......

Sen de yorum yaz