Firefox OS'lu ZTE Open C, satışta!

Firefox OS'in en yeni sürümüne sahip olan ZTE Open C, bu fiyattan satışa sunuldu!

Firefox OS'lu ZTE Open C eBay'de satışta!

4'' ekran, 1.2 GHz dual-core Qualcomm işlemci ve Firefox OS'in en yeni sürümüne sahip olan ZTE Open C, eBay'in Amerika, İngiltere, Almanya ve uluslararası satış sitelerinde geliştirilmiş ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak üzere satışa sunuldu.

ZTE Open C, 4 inç ekranı ve A7 mimarisine sahip 1.2GHz dual core Qualcomm işlemci özellikleriyle zengin bir kullanıcı deneyimi sunuyor. ZTE, Firefox OS'in en yeni sürümüne sahip ilk akıllı telefonu Open C ile gelişmiş mesaj ve multimedya özelliklerini ulaşılabilir fiyatıyla akıllı telefon kullanıcılarına ulaştırıyor. ZTE Open C, 99.99 dolarlık fiyatı ile eBay Amerika, İngiltere, Almanya ve Rusya başta olmak üzere 20'den fazla Avrupa ülkesinde satışa sunuldu.

ZTE Mobil Cihazlar CEO'su Adam Zeng konuyla ilgili yaptığı açıklamada geçen yıl gerçekleştirdikleri başarılı işbirlikleri sonucunda, ZTE Open C'yi tüm kullanıcılarına ulaştırmak amacıyla Mozilla ve eBay işbirliklerine uluslararası alanda bu yıl da devam ettikleri için heyecanlı olduklarını söyledi. Zeng, ZTE'nin farklı fiyat aralığında en iyi kullanıcı deneyimini talep eden tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için en kapsamlı ve inovatif cihazları tasarlamaya devam edeceklerini belirtti.

2013 yılının Ağustos ayında, ZTE ve eBay, Firefox OS içeren ilk akıllı telefon olan ZTE Open'ı dünyadaki tüm akıllı telefon kullanıcılarına ilk kez sunmak için bir işbirliği gerçekleştirdi. ZTE Open, lansmandan 3 gün sonra tamamen satıldı.  

Firefox OS'in yeni sürümü, POP3 desteği ile çok daha gelişmiş e-mail ve MMS özellikleri, kilit ekranından veya açılış sayfasından müziklere direk ulaşım sağlıyor. Aranan fotoğrafların kolaylıkla bulunmasını sağlayan gelişmiş fotoğraf galerisi uygulaması ve birçok dosyanın aynı anda paylaşılmasını sağlayan geliştirilmiş Bluetooth bağlantısı ile yepyeni ve birçok farklı özellik sunuyor. Kullanıcılar, geliştirilmiş ekran kayma performansı ve sistem uygulamaları (takvim, adres defteri, kamera) ile çok daha hızlı bir şekilde akıllı telefon üzerinde hareket edebiliyorlar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

gelmesin zaten burda kimse almaz... pazar payı android varken yüzde 1 bile olmaz...

@21 May 2014 03:28 senin gibi önüne her konulanı yiyen kullanıcılar almasada olur .

@21 May 2014 03:28 sen öyle san Firefox Os bence çok iyi yerlere gelecek tekelciliği bitirmek için nokia bile firefox os a geçebilir

Türkiye'ye gelince alacam Bi tane bundan

@21 May 2014 07:19 banada alacan mı biloo....

fiyat uygun kaliteli bi dokumatik ekran , facebook ve whatsapp olduğu zaman giriş seviyesi telefon olarak rahat satar.

çöp bidonu.....

tamam türkiyede 750 tl ye satılır o zaman

Ebay dan siparisini verebilirsiniz rahatlikla. Cunku 100$ in altinda ki fiyatlarda herhangi bir vergi odemiyorsunuz ve gumruge filan takilma sorunu yasamiyor. Bence fiyati goz onune alininca denenmicek gibi bir alet degil.

Sen de yorum yaz