Fotoğraf çeken yetenekli bir GPS sistemi

Hem GPS, hem medya aygıtı, hem de fotoğraf makinesi. Mobil kullanıcılar için pratik bir çözüm.

Fotoğraf çeken yetenekli bir GPS sistemi

Kaybolmak yok: Gittikçe daha makul rakamlara inen GPS fiyatları, bu kullanışlı aletlerin yaygınlaşmasına yardımcı oluyor. Mio C720 modeli, 4.3 inçlik ekranıyla kullanıcıya büyük bir görüş alanı sağlıyor.

Ürünün en ilgi çeken yanı, size yolunu göstermesinin yanısıra fotoğraf çekebilmesi. Çektiğiniz bir fotoğrafa atayabileceğiniz kordinatlar sayesinde o yere tek tıklamayla gidebilir yada başka birisine gösterirken Google Earth gibi bir program yardımıyla tam yerini de gösterebilirsiniz. Sizi Türkçe olarak yönlendiren ürün, tüm tam 35 ülkenin haritasını belleğinde barındırıyor. Üründe araç dışında yaya ve bisiklet modları da bulunuyor. Üzerinde bulunan kart girişi sayesinde resim ve video da yükleyebileceğiniz GPS'i dilerseniz kulaklıkla da kullanabilirsiniz.

Bluetooth özelliğine sahip bir cep telefonunuz varsa, ellerinizi kullanmadan görüşme imkanı da sunan ürünün kutusu içerisinde bir GPS'le birlikte kullanmak için neredeyse aklınıza gelen tüm aksesuarlar da çıkıyor. Ürünü kullanırken ne sokak bilgisinde ne de yönlendirme de herhangi bir sorun yaşamadık.

Sonuç: Oldukça zengin harita içeriğini eğlence ve diğer özellikleriyle birleştirerek kullanıcının hizmetine sunan bir GPS.

Bilgi için:
Albim – 0 216 469 23 00

Teknik özellikler

Mio C720 Teknik Özellikler Tablosu
Ürün adı Mio C720
İşlemci ve bellek 400 MHz Samsung 64 MB
İşletim sistemi ve ekran Win CE Net 5.0, 4.3 inç
Arabirim Mini USB, SD/MMC kart
Pil ömrü 4,5 saat
Boyutlar ve ağırlık 19.9 x 126 x 81 mm, 190g
Diğer Bluetooth

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir