Fotoğraflarını evinde basmak isteyenler için.

Epson Stylus Photo P50, evde profesyonel kalitede baskı alma olanağı sunuyor.

Evlerde profesyonel kalitede baskı imkanı

Epson, yeni yazıcısı Epson Stylus Photo P50'yi Türkiye pazarına sundu. Epson Stylus Photo P50, özellikle kompakt dijital fotoğraf makinesi ve D-SLR kullanıcıları için mükemmel fotoğraf baskı seçeneği olarak öne çıkıyor. 10 x 15cm boyutundaki bir fotoğrafı basması en fazla 12 saniye alan yazıcı, A4 boyutuna kadar geniş, sınırsız fotoğraf basımı yapabiliyor. İçerisine yerleştirilen CD ve DVD üzerine istenilen bir görselle etiket de basabilen Stylus Photo P50, özel fotoğraf kağıdı ile birlikte satılıyor.

Epson Stylus Photo P50 ile 'kırmızı göz' sorununa son!

Epson Stylus Photo P50, fotoğraf çekerken bir kabus haline gelen 'kırmızı göz' sorununa da, çözüm getiriyor. 'Fix red-eye all' butonuna tıklayarak otomatik olarak yok edilebilen kırmızılık, 'image correct' butonundan, manuel olarak da yok edilebiliyor. Kolay görüntüleme kalitesini artırıcı özelliğiyle cihaz, Easy Photo Print yazılımına sahip.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

buna kartuş dayanmaz.at çöpe.

kartuşlu yazıcı ise hiç yanaşmayın derim yazıcı parası kadar kartuş parası isteniyor ayrıca dolumlarda sıkıntı oluyor chipleri resetlemesi vs vs. doldurdun bu defa ağızı kurur hadi onu çözdün ağzında mürekkep kurur elektronik bozulur nihayetinde gene yazıcıya yakın bir para daha verecen.

mehmet birtürk: durmadan fotograf basacaksanız alın

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Evlerde profesyonel kalitede baskı imkanı
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir