Galaxy Note 10 Hayali de Olsa Etkileyici Görünüyor

Galaxy Note 10'un konsept çizimleri, sıradaki Samsung amiral gemisinin Galaxy S10 kadar güzel görünebileceğini söylüyor!

Galaxy Note 10, Hayali de Olsa Etkileyici
Galaxy Note 9

Galaxy S10'un piyasaya sürülmesiyle dikkatler, bir sonraki Samsung amiral gemisine yöneldi. Galaxy Note 10 hakkında birçok söylenti var, ancak bu kez karşımızda telefonun nasıl görünebileceğiyle ilgili çizimler duruyor.

Galaxy Note 10 konsept çizimiPhone Arena

Phone Arena'nın paylaştığı bu çizimlerin gerçek telefonu yansıtıyor olmayabileceğini önemle belirtelim. Çizimler, son dedikoduları temel alan bir konsept ve fazlası değil. Yine de Phone Arena'nın hayalinde canlandırdığı Galaxy Note 10 tasarımı, mantık çerçevesinden fazla uzaklaşmıyor. Örneğin telefonun ön ve arka yüzündeki kameralar, Galaxy S10 serisini andırıyor. Sitenin tasarımdaki diğer öğelerde de riske girmediğini ve Galaxy S10'a kıyasla büyük bir değişiklik sergilemediğini görüyoruz.

Galaxy Note 10 konsept çizimiPhone Arena

Galaxy Note 10, Çin'de bir yerlerde test edildiğinden çizimler, gerçek telefonu temel alıyor da olabilir. Samsung'un Galaxy S10'dan çok farklı görünen telefon tanıtması sürpriz olacaktır, ancak sızıntılar gelene kadar bundan emin olamayacağız.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost