Galaxy Note 6'dan yeni haber var!

Samsung'un yeni phablet'i Galaxy Note 6'dan, daha önceki iddiaları yalanlayan yeni bir haber geldi!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy Note 6 Ağustos ortasında gelebilir!
Geçen sene çıkan Galaxy Note 5

Bir sonraki Galaxy Note'un beklenenden daha erken tanıtılabileceği, birkaç hafta önceki bir rapor tarafından iddia edilmişti. Ancak bunun gerçek olmayabileceği, Galaxy Note 6'nın 15 Ağustos'ta gelebileceği anlaşıldı.

@evleaks olarak bilinen Evan Blass'ın iddiası doğru çıkarsa Note 6 ile Ağustos ayının tam ortasında tanışacağız. Galaxy Note 5'in 13 Ağustos 2015'te tanıtıldığını düşünürsek Note 6, neredeyse tam bir sene sonra tanıtılmış olacak.

Samsung'un büyük ekranlı telefon serisinin son üyesinin IP68 su ve toz geçirmezlik, 4.000mAh pil, iris tarayıcısı, USB Type-C portu gibi özelliklerle gelmesi bekleniyor. Ancak şimdilik bu detaylar da doğrulanmış değil. Telefonla geleceği söylenen bir başka özellik olan "Focus" yazılımı, iddialara göre BlackBerry Hub stili bir sohbet merkezi olacak ve epostalara, SMS'lere, telefon çağrılarına, sosyal medya uyarılarına, takvim güncellemelerine ve fazlasına tek yerden ulaşmanızı sağlayacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Her sene iris tarayıcı ve 4000, 5000 mAh batarya olucak diye söylentiler geziyor. Artık ümit yok

Daha bir önceki model note 4 android 6 almadı. Tüm markalar güncelleme verirken samsung türkiye teknolojiyi iki sene geriden takip ediyor

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost